26.09.2012 18:00

Elán klepají se svými Best of koncerty na české dveře

Slovenská pop-rocková legenda zanedlouho proboří hradby tří českých měst. Praha, Brno a Ostrava tak podlehnou nesmrtelným hitům, které rozezní nástroje pod rouškou velkolepé podívané.

Před nějakým časem jsme již informovali o sérii tří velkolepých koncertů skupiny Elán. První z koncertů Best of Tour 2012 se odehraje 19. října v brněnské Kojot Areně. 24. říjen bude patřit pražské Tipsport Areně. Zakončovat se bude v Ostravě, a to 26. října v ČEZ Aréně. Tři česká města se tak dočkají jedněch z posledních koncertů kapely, které budou připraveny pro desítky tisíc lidí. První tóny se rozeznějí s úderem 18. hodiny.

„Budou to velké koncerty s novou dramaturgií celého vystoupení - s novou scénou a tím nejlepším repertoárem. Každý koncert bude trvat více než dvě hodiny, během kterých stihneme odehrát přes dvacet písniček,“ nechala se slyšet kapela. Návštěvníci se tak mohou těšit na léty prověřené hity. Avšak některé z nich převléknou svůj již okoukaný kabát, aby se předvedly ve zbrusu nových šatech.

Mezi dvacítkou avizovaných skladeb se objeví i kousky, které si přáli slyšet sami fanoušci. Ti mohli o skladbách hlasovat na portálu idnes.cz. Mezi hlavní pětici se tak dostaly písně Kočka, Bosorka, Nie sme zlí, Človečina a Čakám ťa láska.

 

 

Velké dilema se řešilo kolem jedné z nejslavnějších písní, Voda čo ma drží nad vodou. Ačkoli posluchači by ji slyšeli nejraději na každém koncertu, kapela již z jejích tónů podobné nadšení nesdílí: „Ta velmi nepopulární je Voda čo ma drží nad vodou (smích). Ta si prošla velkou diskuzí, jestli ji zařadit, nebo konečně vynechat. Jak to dopadlo, zjistí fanoušci na koncertech.“

Vstupenky je možné zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal v ceně od 550 korun. Je o ně však velký zájem a pořadatelé varují, že v říjnu jich bude k dostání již jen velmi omezené množství. Přesto však bylo ušetřeno pro každé město sto vstupenek, které se budou prodávat na místě za zvýšenou cenu 900 korun

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.