04.10.2015 7:00

Ellie Goulding opět navštíví Prahu

Charismatická blondýna z Velké Británie, která v poslední době bořila příčky hitparád nejen v Evropě, ale také za oceánem, se chystá během svého turné taktéž do pražské O2 arény.

Ellie Goulding asi není potřeba přestavovat. Mnohé ohromila už před pěti lety, kdy vyhrála cenu Objev roku v prestižních anketách BBC Sound Of A Brit Awards. Hned poté následovalo prvotní album s názvem Lights a netrvalo dlouho, než jsme se dočkali i druhého alba – Halcyon, které sklidilo obrovský úspěch. Ellie patří k britským zpěvákům, kterým se povedlo dostat se i na americké příčky hitparád a sklidit tam velký úspěch. V poslední době zpěvačka bodovala hlavně s písní Love Me Like You Do, což je ústřední píseň ze filmu Padesát odstínů šedi. Podílela se také k soundtracku k filmu Divergence. Mezi její velké hity patří taktéž I Need You Love nebo Outside, na kterých spolupracovala s Calvinem Harrisem.

Čtěte také Ellie Goulding: Slušný výkon, kterému chyběly emoce

Po delší době, Ellie konečně přichází s novým albem. Ponese název Delirium a vyjde 6. listopadu letošního roku. Už teď byl vypuštěn do světa první singl s názvem On My Mind, ke kterému byl před týdnem zveřejněn videoklip. Samotné album by mělo obsahovat 16 skladeb, v deluxe verzi o šest víc. Na albu spolupracovala spousta známých osobností, například Max Martin, Greg Kurstin nebo Ryan Tedder z One Republic.

V lednu začíná své turné po Evropě a 30. ledna 2016 zamíří právě do naší republiky. Ellie se Česku představila již před 2 lety v Sasazu a všichni z ní byli ohromení. V lednu se na ní můžeme těšit ve větších prostorách – zazpívá v O2 aréně. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a cenové rozpětí se pohybuje mezi 990 – 1390 korunami.

Média

Ellie Goulding - On My Mind

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.