05.08.2019 14:30

Festival LétoFest míří do Brna

LétoFest to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou bohatý hudební i doprovodný program.

LétoFest se stává pomalu tradicí a ročník 2019 bude zase o něco nabitější. Opět dvoudenní festivaly na vám již známých, místech.
Areál festivalů pro vás otevřene v pátek odpoledne a vystřídají se zde hvězdy československého nebe.
A na koho se letos můžete těšit? Na Xindla X, Vypsanou fixu, Iné kafe, Mňágu a žďorp, Tomáše Kluse, Mig 21, IMT Smile, Pražský výběr, Wanastowi vjecy, Marka Ztraceného, Divokýho Billa, Mandrage, Markétu Poulíčkovou, UDG, Imodium, Dogu, Mech nebo kapelu Monkey Business.

 

 

 

To vše bude po oba dny doplněno i o bohatý doprovodný program.
Chcete se s rodinou pobavit, ale už vám došly nápady? Hledáte něco, kde se vaše ratolesti vyřádí a i vy si z výletu něco odnesete? Pak navštivte naše Indiánské tábořiště, kde najdete spoustu zábavy na jednom místě! Čeká tu na vás šest soutěžních stanovišť se spoustou úkolů, jako například lov bizonů, pocitová stezka, slalom na koních a mnoho dalších… Všechny splněné úkoly se budou zapisovat do „průkazu indiána“, který si všichni zúčastnění odnesou domů na památku a můžete si být jistí, že hrát si nebudou jen děti. Co by to bylo za Indiánské tábořiště, kdyby chybělo honosné teepee a vysoký barevný totem, naštěstí u nás v žádném případě chybět nebude. Domů určitě nesmíte odejít bez památeční fotky, na kterou vám zapůjčíme indiánskou čelenku. Po soutěžích si můžete u nás zakoupit dětské čelenky, náramky s peříčky, lapače snů a spoustu dalších originálních výrobků… Pokud by to dětem stále nestačilo, bude součástí tábořiště i zábavné malování na obličej. Věříme, že si to užijete a těšíme se na vaši návštěvu!
Vstup zdarma nabízíme dětem z místních dětských domovů.LétoFest podporuje talenty!

Znáte ve vašem kraji kapelu, která se snaží prosadit vlastní tvorbou? Teď může dostat jedinečnou příležitost zahrát si na velkém festivalu před tisícovým publikem a odstartovat tak hvězdnou dráhu.

LétoFest Brno – Výstaviště. Vstup bránou číslo 7!
Vstup je bránou č. 7. Parkování je možné u brány 9 (s omezenou kapacitou)

Města, ve kterých Létofest proběhne: 12-13.7 Pardubice, 19-20.7 České Budějovice, 2-3.8 Olomouc, 9-10.8 Ostrava, 16-17.8 Brno, 23-24.8 Plzeň, 30-31.8 Karlovi Vary, 6-7.9 Liberec.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.