03.05.2022 18:32

Alter Bridge zavítají do Prahy

 Jedna z nejpopulárnějších současných rockových kapel Alter Bridge vyrazí na velké evropské podzimní a zimní turné, v jehož rámci nevynechají Prahu.

V rámci turné nazvaném „PAWNS & KINGS“ zavítají do 25 měst v 18 zemích. Odstartují 1. listopadu 2022 v Hamburku a ukončí 12. prosince v Londýně.

Riffy překypující ALTER BRIDGE v současné době usilovně pracují na nahrávání svého sedmého studiového alba, které bude následovat po vysoce ceněné desce Walk The Sky, která vyšla v roce 2019 a vynesla skupině první místo na trhu ve více než desítce žebříčků po celém světě. Kapela na svých sociálních sítích sdílí fotografi ze zákulisí studia, aby povzbudila chuť fanoušků. Zatím nepojmenované album by mělo vyjít později v roce 2022, takže se můžeme těšit na nové písně poprvé zahrané naživo.

Čtěte také: Ville Valo: Nový singl a velké turné. Praha nechybí

Jako speciální hosté se k nim připojí držitelé Grammy, rockeři HALESTORM. Tato uznávaná pensylvánská formace vydá 6. května své bleskové nové album Back From The Dead, které obsahuje i jejich nejnovější singl The Steeple. Set Halestorm, kteří jsou známí jako uhrančivá živá hudební síla, bude jistě lahůdkou, která návštěvníky koncertu správně rozehřeje.
Každý z koncertů nerozpoutá nikdo jiný než MAMMOTH WVH, kteří navštíví některé země poprvé na podporu své vychvalované debutové desky. Získali ocenění PRESSK „Nejlepší rocková píseň Grammy za singl Distance a v současné době pilují své dovednosti na cestách s Guns N' Roses. Vyplatí se tedy na koncert dorazit včas, obě předkapely za to rozhodně stojí.

Zpěvák AB Myles Kenedy sám říká: „Alter Bridge se letos v zimě vrací do EU/Velké Británie s našimi přáteli z Halestorm a Mammoth. Bude to lahodný zvukový švédský stůl. Nenechte si to ujít!“
Dynamo Halestorm Lzzy Hale dodává: „Všem našim evropským šílencům, chyběli jste nám a jsme tak šťastní, že vám můžeme oznámit, že konečně překročíme oceán, abychom se za vámi všemi opět vydali! Tentokrát sdílíme pódium se všemi našimi přáteli z legendárních Alter Bridge a s jedinečným Mammoth WVH! Tuhle show si rozhodně nenechte ujít! Nemůžu se dočkat, až zažijeme vášeň vás, fanoušků Euro Rocku!!! Uvidíme se vpředu a uprostřed!“

 

S koupí vstupenek tedy rozhodně neotálejte, jsou již v prodeji v síti Ticketmaster v cenách 1290 - 1590 Kč. V Praze tato velká rocková
show vypukne 12. listopadu v hale O2 universum.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.