14.02.2013 9:00

Legendy ožívají: V Akropoli zahrají Zikkurat, Ota Balage i Frank von Trier

Jiv pátek 15.února v Akropoli opráší své nástroje hned několik legend najednou: kapela Zikkurat, její host Ota Balage a Frank von Trier. Toto výjimečné setkání bude živě zaznamenáno s vyhlídkou vydání živého DVD. Pokud chcete být při tom, čtěte dál.

Kapela Zikkurat se na pódium sice vrací po třech letech, leč na hudební scéně figuruje již krásných pětatřocet let. V Akropoli se představí v nové sestavě (nechme se překvapit) a s hostem Otou Balagem. A jelikož tato kapela boří hudební škatulky a hraje multižánrově přítomní se mohou těšit na koncert plný punku, blues, psychobilly, rock'n'rollu, šansonu i lehkého závanu vážné hudby. Obzvlášť zajímavý bude speciální cover set od Sex Pistols a dalších kultovních skupin.

Na vlnu klasického poctivého rock'n'rollu nás pak naladí partička kolem Franka von Triera, neboť jsou průkopníky stylu rockabilly u nás. Své posluchače vrací, alespoň hudebně, do dob Elvise Presleyho a Ameriky šedesátých let. Frankův vokální projev spojuje poctivý old feeling, energii a intonační profesionalitu - můžeme jen poslouchat, ale i tančit v rytmu nesmrtelných hitů.

 

 

Role moderátora se pak ujme další legenda československého boxu a malíř obrazů v jedné osobě, Rosťa Osička. Páteční program v Akropoli slibuje jedinečný večer, na který se nezapomíná. Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.