26.03.2013 15:00

Lenka Dusilová nabídne v Praze své novosti

Společně s kapelou Baromantika se Lenka Dusilová představí živým koncertem v pražské Lucerně. Ke slyšení bude debutové album této hudební kombinace spolu s několika novinkami z alba nadcházejícího.

Lenku Dusilovou většinou všichni dobře znají. Ať už z působení s kapelou Lucie, z doprovodu skupiny Čechomor, nebo její samotné sólové tvorby. A právě pro svou sólovou tvorbu hledala Lenka Dusilová dlouho tu správnou hudební podporu. Výsledkem je nová indie-popová kapela Baromantika a jejich stejnojmenné elektro – akustické album z roku 2011.

Přečtěte si také: Lenka Dusilová představí své nové album Baromantika

Paleta zvukových vrstev a jemných akustických odstínů ilustruje příběhy či momenty, kterými se Lenka Dusilová vrací do minulosti. Tam hledá skrytá místa a stává se pozorovatelkou, která se nechává unášet divokou řekou. Zní vám to příliš epicky? Přesvědčte se sami poslechem a zhlédnutím klipu k písni Baromatická.

 

 

Koncert Lenky Dusilové s Baromantikou se uskuteční 9. dubna od 20 hodin v Lucerna Music Baru. Předkapelou budou Prague Modern Young. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Vstupenky bez poplatku jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky prodejce.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.