25.03.2013 13:00

Sedmý ročník HELL Party: Praha se bude bát, slibují pořadatelé Doporučeno

Sobota 13. dubna bude v pražském klubu Roxy patřit odvážným příznivcům rozličného zdobení těla. Po roční přestávce se o slovo opět hlásí legendární HELL Party. A budete se bát, avizují pořadatelé.

Sedmý ročník nejhrubší párty ve městě je před námi. Že by nás letos měl čekat osmý? Počítáte správně. Vinou uzavření pražského klubu Abaton, který v minulých letech pravidelně vítal fanoušky tělesných modifikací, příznivce piercingu, tetování i jiných forem zdobení těla, musel být plánovaný sedmý ročník extrémního večírku přesunut.

Čekání je však za námi. Již za necelý měsíc se v hlavním městě otevřou brány klubu Roxy, aby jimi mohli projít stovky napjatých diváků, a poprvé tak zahlédnout prostor, kterému se v konkurenci několika jiných podařilo vysloužit si nálepku dalšího pořadatele legendární HELL Party. Protože jak říkají sami pořadatelé, pověsit člověka za kůži na háky nejde jen tak někde!

 

{youtube}ck3tLtinfKU{/youtube}

 

Stejně jako v minulých letech, i letos bude krvavý kabaret mísící ocel, krev, kůži i latex dávkován po částech. Přítomné tak čeká pět na sobě nezávislých vystoupení, jejichž neodmyslitelnou součástí bude právě tzv. suspension, čili zmíněné věšení na háky. To vše se uskuteční pod hlavičkou společného tématu, které se promítlo jak do scénáře jednotlivých divadélek, tak do celkového konceptu show, a to včetně doprovodné hudby i plakátů, které ústy Hannibala i jiných drsňáků z hororových klasik již nyní lákají na dekadentní večírek. Tím tématem je strach.

Čtěte také: Páteční noc ve znamení dnb Friction vs Forbidden Society

A tak, potrpíte-li si na obskurnost, jste příznivci tetování, piercingů i jiných forem zdobení těla či se zkrátka rádi bojíte, druhý dubnový víkend patří vám. Hudební podkres zajistí DJ Sněhurka a jeho smršť rockability a hard rock rytmů, atmosféru dokreslí také temný progresivný psytrance autorské dvojice Psyla a Cejn. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.