16.08.2013 7:00

Léto plné hvězd: Návštěvníky omámí hlas Ondřeje Rumla Doporučeno

Pod předposlední koncert akce s názvem Léto plné hvězd se podepíše mladý talentovaný umělec Ondřej Ruml. Jako hosta si k sobě na pódium přizve Tomáše Trapla, jehož hlas se vryl do paměti především muzikálovým milovníkům.

Ondřej Ruml se stal pro Léto plné hvězd, podobně jako Miro Šmajda, již inventárním kouskem. Oba pánové se akce účastní pravidelně a letos tomu nebude jinak. Zatímco Miro Šmajda svůj letošní koncert již odehrál, Ondřej Ruml na svou chvíli teprve čeká. Prostor mu bude dán den před jeho narozeninami, tedy 20. srpna v 18 hodin. Jeho kouzelný hlas se rozezní na Dražického náměstí 10/65 v Praze.

Severočeský zpěvák vynikl v soutěži X-Factor. Skončil na druhém místě a dokázal celé republice, že zpěv je pro něj cesta, po které kráčí napříč životem. Ondřej oplývá dokonalým hudebním cítěním, prožíváním a improvizacemi, které vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Po soutěži dostal velkou příležitost, kdy mu byla svěřena hlavní role v lyrikálu Kudykam. Objevil se také v muzikálech Johanka z Arku, Quasimdo, Hamlet The Rock Opera či Klíč králů.

 

 

Na částečně prodejní výstavu hraček, kapsářů a stolních her Léto plné hvězd, kterou mají na svědomí výtvarnice Olga Černohorská a Ivana Kárníková, Ondřej na pódium přizval ještě svého muzikálového kolegu Tomáše Trapla. Tomáš odmala zpíval v kostele, aby se poté mohl vydat na prkna pražské konzervatoře, kde se věnoval opernímu zpěvu. Osud ho ale zanesl přes jazz až k muzikálu (Hamlet, Krysař, Tajemství, Kleopatra, Tři mušketýři apod.) a dabingu (Lví král, Pocahontas, Příšerky s.r.o., Auta a další). Oba pánové tak mají návštěvníkům Léta plného hvězd skutečně co nabídnout. Poslední koncert, který se uskuteční 20. srpna, bude patřit muzikálovým zpěvákům Tomáši Savkovi a Markétě Procházkové.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.