10.01.2012 9:00

LMFAO čeká v únoru první živý koncert pro české publikum

LMFAO budou v Praze vystupovat poprvé LMFAO budou v Praze vystupovat poprvé lmfaomusic.com

Losangeleští LMFAO ovládají světové taneční akce a diskotéky. Nyní duo konečně dorazí také do Prahy. Jejich živá taneční party propukne 24. února v pražské Tesla Areně.

LMFAO (Laughing My Fucking Ass Off = po***u se smíchy) od roku 2006 drancují pódia bláznivým zpěvem o party životním stylu a pití. Koho nezaujme zpěv, určitě si všimne alespoň vtipně osvěžujícího tance a kudrnatých hlav. Jejich hudba je koktejlem z nejrůznějšího ovoce. Patrná je příchuť elektra, popu, rocku nebo housu. Sami LMFAO svůj koktejlový styl však označují jako party rock.

Redfoo a SkyBlu, strýc a synovec, jsou báječným příkladem bláznivého rozproudění stojatých hudebních vod. Pánové natočili dvě desky – Party Rock a Sorry For Part Rocking. Nejúspěšnější kousky jejich tvorby jsou bezesporu Party Rock Anthem, Champagne Showers nebo Gettin‘ Over You, ne kterém spolupracovali s Davidem Guettou.  

Nyní se LMFAO konečně rozhodli uspořádat koncert také pro Českou republiku. Jejich zdejší vystoupení je součástí celosvětového turné Cherrytree Pop Alternative Tour, na kterém je doprovází Far East Movement a Colette Carr.

„Jsme vlastně hudební designeři,” říká Redfoo. „Pokud je hudba způsob, jak komunikovat s lidmi, pak jsme téměř jako vědci. Někteří lidé vyrábějí software, jiní píšou příběhy, kterými vás rozpláčou. My vytváříme něco, co můžou použít DJové v klubech, a víme přesně, proč to děláme.”

„Prostě umíme pořádně pařit a tím jdeme příkladem!“ dodal SkyBlu.

Energicky šílenou show si budou moci jejich příznivci užít již 24. února ve 21 hodin. Koncert se měl původně konat v klubu SaSaZu, pro velký zájem ale musel být přesunut do pražské Tesla Areny s podstatně větší kapacitou. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 690 korun, V.I.P. místa za 2 590 korun (konzumace na baru a v bufetu v ceně). 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.