20.04.2024 15:35

Mr. Big se loučí s Prahou Doporučeno

Eric Martin v Bratislavě. Eric Martin v Bratislavě. Foto: Karla Tallas/musicweb.cz

Populární rocková kapela Mr. Big se vrací do Prahy, aby se v rámci rozlučkového turné The Big Finish naposledy rozloučila se svými českými fanoušky. Koncert se uskuteční 7. srpna v klubu Roxy a slibuje večer plný rockových hitů a nostalgie.

Mr. Big, oslavovaní pro svůj virtuózní styl a chytlavé melodie, patří mezi ikony hard rockové scény 90. let. Jejich hity jako Wild World, Come Alive a hlavně To Be With You znějí dodnes v rádiích a na koncertech po celém světě. Kapelu v únoru 2018 zasáhla tragická událost, když zemřel bubeník a spoluzakladatel Pat Torpey. Zbývající členové - zpěvák Eric Martin, basák Billy Sheehan a kytarista Paul Gilbert - se rozhodli, že cestu Mr. Big zakončí ve velkém stylu sérií koncertů pro své věrné fanoušky. Torpeyho místo při této příležitosti obsadí Nick D'Virgilio (Spock's Beard, Genesis).

Pražský koncert bude jedinečnou příležitostí zažít Mr. Big naživo a s odstupem vzdát hold Patu Torpeymu a jeho přínosu pro kapelu. Fanoušci se můžou těšit na průřez největšími hity kapely i na méně známé skladby z jejich bohaté diskografie. Atmosféra koncertu bude jistě nabitá emocemi a vzpomínkami, a to jak pro samotnou kapelu, tak i pro fanoušky.

Vstupenky zakoupíte zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.