20.04.2024 15:54

Vlčí noc se blíží! Powerwolf a Hammerfall míří do Prahy v rámci Wolfsnächte Tour Doporučeno

Powerwolf. Powerwolf. Zdroj: oficiální stránky Powerwolf.

Připravte se na epickou noc plnou heavy metalu. Německá power metalová smečka Powerwolf se spojí se švédskými heavy metalovými velikány Hammerfall, aby 26. října rozpoutali peklo v pražské sportovní hale Fortuna. A tím to nekončí. Jako speciální host se k nim přidá i italská folk metalová kapela Wind Rose.

Powerwolf, známí pro své energické show plné ohňů a divadelních prvků, představí hity ze všech svých alb, včetně nejnovějšího Wake Up the Wicked, jehož vydání se chystá na 26. července. Jejich symfonický metal s gotickými a hororovými vlivy zaručeně nenechá nikoho chladným.

Hammerfall, veteráni metalové scény s více než 30 lety zkušeností, zahrají pecky ze své bohaté diskografie, od klasik jako Hearts on Fire a Let the Hammer Fall až po novější kousky z předloňského alba Hammer of Dawn. Jejich melodický heavy metal s epickými texty vás zvedne ze sedadel a rozproudí krev v žilách.

Wind Rose, s jejich jedinečnou směsicí folk metalu a power metalu, dodají večeru další rozměr a zaručeně roztančí i ty nejzarytější metalisty.

Toto spojení tří ikonických kapel slibuje nezapomenutelný večer plný energie, emocí a nadupané muziky. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zažijte heavy metal v jeho nejlepší podobě.

Vstupenky jsou k zapoupení zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.