17.12.2013 7:00

Robbie Williams po jedenácti letech v Česku Doporučeno

Robbie Williams Robbie Williams Zdroj: www.livenation.cz

Anglický zpěvák populární hudby Robbie Williams se vrací, 26. dubna 2014 zahraje v pražské  O2 Areně. Jedná se o koncert po 11 letech u nás, v rámci turné doprovázející vydání jeho nové desky.

 Robbie Williams, rodným jménem Robert Peter Williams, se narodil 13. února 1974 v Anglii. Hudební kariéru odstartoval roku 1990 v  kapele Take That jako tanečník. V roce 1995 kapelu opustil a stal se sólovým zpěvákem. Jeho nejznámějšími hity jsou například „Angels“, „Kids“ (společně se zpěvačkou Kylie Minoque), „Millenium“, „Rock DJ“. Několikrát získal ocenění BRIT Awards. Doposud prodal více jak 60 miliónů desek. Šest z jeho alb se objevuje v první stovce nejprodávanějších alb v historii Velké Británie.  Jeho jméno se objevilo i v Guinnessově knize rekordů, když se v roce 2006 prodalo během jediného dne více než 1,6 milionu lístků na jeho koncertní turné. Robbie Williams je bez pochyby jeden z nejúspěšnějších anglických zpěváků.  

 

{youtube}bbYNnt9qz-U{/youtube}

 

Williams vydal 15. listopadu letošního roku album s názvem „Swings Both Ways“, které obahuje sedm předělávek klasických swingových hitů a šest novinek. Na tomto albu zpěvák opět ukazuje svoji lásku ke swingu.  „V první řadě jsem chtěl udělat swingové album, protože jsem chtěl udělat swingové album. Vždycky jsem věděl, že bych mohl udělat další, a myslím si, že teď je ten správný čas to udělat. Užívám si showbiz a užívám si svůj život a moje chápání, kde jsem teď a že je třeba, abych koncertoval pokaždé, když vydám nahrávku. Album je tentokrát definitivní ódou a milujícím pohledem na období na této planetě, ke kterému jsem nikdy nebyl pozván a kterého jsem nikdy nebyl součástí. Ale chtěl jsem být a stále se cítím s ním velmi silně spojen. Plánoval jsem, že deska bude velmi podobná té poslední, a pak jsem si uvědomil, že to vlastně není to, co jsem chtěl. Je to jiné – nejedná se jen o převzaté skladby, měl jsem i nějaké písničky, které jsem chtěl, aby svět slyšel. Takže deska je velmi, velmi podobná té poslední a zároveň velmi odlišná a doufám, že díky ní se svět stane mým miláčkem a naopak!“ promluvil Robbie.

 

Čtěte také : Koncert Bryana Adamse pod hvězdami

 

Vstupenky se pohybují v rozmezí 1790 - 2590 korun a navíc  je možné také zakoupit vstupenkové balíčky zároveň s ubytováním. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.