11.07.2014 7:00

Kapela Make My Heart Explode vsadila na crowdfunding

MMHE MMHE Zdroj: www.electropiknik.cz

Kapela Make My Heart Explode oslovila své příznivce s prosbou o pomoc při získání financí na samplingpad Roland SPD-SX a sbírku podpořila originální sázkou. 

 

Skupina, která byla minulý rok předskokanem kapele Hurts, nyní prosí své fanoušky společně se zpěvačkou Darou Rolins (která pokřtila jejich debut), aby pomohli získat lepší doplněk k bicím, který jim dodá potřebnou šťávu. Využijí k tomu tzv. crowdfunding (získávání peněz pomocí veřejné sbírky). A aby celá akce byla zajímavější, uzavřeli k tomu ještě sázku. V ní figuruje kromě fanoušků i herečka Andrea Kerestešová, která podporuje kapelu: „Kluci jsou šikovní a jejich hudba mě baví. Ráda přispívám na dobrou věc, a když to má ke všemu být ještě legrace, neváhám. Jsem zvědavá, zda sázku vyhraji,“ vysvětlila herečka. Pokud kapela nasbírá dostatečný počet financí, vystoupí na Staroměstském náměstí na „Adama". Vše se pak bude natáčet a z akce vznikne speciální videoklip.

Kde nejsou peníze - není muzika. Stále více kapel se i unás zapojuje do tzv.crowfundingu, který je ve světě již běžně využíván. Kapela Make My Heart Explode je známá zejména díky svým romantickým melodiím a na naší hudební scéně není žádný nováček. Má za sebou několik odehraných koncertů, zůčastnila se hudebních oslav 20. narozenin BE TWENTY pražského klubu ROXY, kde uchvátila všechny přítomné. Jméno kapely vzniklo díky písničce You Make My Heart Explode, kdy se jim název písně natolik líbil, že se podle ní pojmenovali. Se svojí tvorbou jsou nadmíru spokojeni a na podzim by měli vyjet na turné k jejich novému albu. 

 

 

 

Pokud máte zájem, přispět můžete i vy jednoduše na prispejmi.cz minimálním vkladem 50 Kč a odměnou vám bude zasláno nové album kapely. Pokud se nevybere celá částka - peníze budou vráceny zpět darovatelům. Pomozte tedy klukům splnit jejich velký sen, kvůli kterému jdou doslaova se svou kůží na trh a jsou ochotni zahrát nazí na Staroměstském náměstí.  

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.