The Primitives Group jsou zpět

Ač to zní možná neuvěřitelně, kapela The Primitives Group se dala po padesáti letech dohromady a vy můžete být svědky jejich živého koncertu. 

The Primitives Group The Primitives Group Zdroj: archiv kapely

 The Primitives Group byla česká psychedelic rocková skupina, která vznikla v roce 1965 pod názvem Primitivové. Jejími původními členy byli Ivan Hajniš, František Mašek, Zdeněk Burda, Jaroslav Křtěn a Karel Černý. Na název The Primitives Group se přejmenovala v roce 1967 a domovskou scénou jí byl smíchovský Music F Clubu. Skupina je označována za jednu z prvních skupin, která na pódiu používala ohňové a kouřové efekty. Primitives Group hráli, mimo jiné, písně od skupin The Doors, The Fugs, The Pretty Things, The Jimi Hendrix Experience, The Animals, Mothers Of Invention nebo The Velvet Underground. V letech 1967 a 1968 kapela zahrála na prvním československém beatovém festivalu a rok později se z důvodu emigrace Ivana Hajniše rozpadla. Na Primitives Group navázala v sedmdesátých letech 20. století skupina The Plastic People of the Universe, ve které také hraje kytarista, dnes klávesista Josef Janíček.Zapomeňme na uplynulá léta, The Primitives Group jsou zpět v plné sestavě a odhodláni zahrát vám to nejlepší. Před sebou mají hned několik koncertů, z nichž ten premiérový se uskuteční v Libockém pivovaru v Praze již ve čtvrtek 18. srpna. Dále se s kapelou můžete potkat hned druhý den na to v Trutnově, pak 20. srpna na Kozím mejdanu v Milkovicích a do Prahy se vrátí na Václavák a do Vagónu 21. srpna. Za jejich posledním prázdninovým koncertem se za The Primitives Group můžete vydat Na Marjánku v malebného prostředí ve Stříbrné Skalice. 

Další informace

 • Název akce: The Primitives Group
 • Datum: čtvrtek, 18 srpen 2016
 • Místo: Pivovar LibocPraha
 • Cena: 250 Kč
Napsal(a):

12 komentáře

 • Odkaz Komentáře preernord neděle, 18 září 2022 01:10 napsal(a) preernord

  188, e13 e64 2013. can doxycycline treat sinus infection The carbs in alcoholic beverages, the taste of alcohol, or the smell of alcohol on their breaths, for example.

 • Odkaz Komentáře Cronetror sobota, 17 září 2022 18:29 napsal(a) Cronetror

  what is doxycycline 006 mg L at 20 C USDA PESTICIDE PROP DATABASE logP 6.

 • Odkaz Komentáře Eagency neděle, 11 září 2022 03:03 napsal(a) Eagency

  when to take clomid Hi my is Edana.

Zanechat komentář