20.02.2012 13:00

Žižkovská noc aneb hudební maraton po Žižkově

Po úspěšném prvním ročníku multižánrového festivalu Žižkovská noc je tady téměř do roka a do dne jeho druhé pokračování. Během jediného večera a noci můžete vidět více než padesát českých i nečeských kapel v několika profláklých žižkovských klubech. Objevte neobjevené, prožijte neprožité, bude to stát za to. Tedy vlastně skoro za nic, vstupné je totiž v poměru k počtu koncertů vážně směšné.

Žižkovská noc je festival, který rozhodně není středoproudý. Návštěvníkům bude nabídnut průřez mnoha hudebními žánry, od popu až po hip hop, metal či reggae. V celkem třinácti žižkovských klubech (Matrix, XT3, Kain, Final, Jet, Bunkr Parukářka, Hospoda nad Viktorkou, Hospoda U vystřelenýho oka, Bar Divočák, Shotgun, Exit, RC Kain a Čajírna U Voka) se představí přes padesát nadějných interpretů, začínajících studentských kapel i známějších uskupení, jakými jsou například Imodium nebo Hentai Corporation.

Za velmi výhodnou cenu získá návštěvník vstup do všech výše zmíněných klubů a možnost vidět tolik kapel, kolik jen stihne. Kromě hudby zde bude i umění ve formě autorských čtení, přednášek anebo výstav fotografií. A komu to nestačí, v rámci vstupného proběhne následující večer afterparty v Chapeau Rouge, kde vystoupí dalších pět kapel. S nadsázkou lze tedy poznamenat, že nás na Žižkově čeká v pátek bouřlivá noc plná pobíhajících hudebních milovníků a milovnic, takže pozor na ně. Na nás.

 

Souhrn:

Žižkovská noc

Kde: klub Matrix, XT3, Kain, Final, Jet, Bunkr Parukářka, Hospoda nad Viktorkou, Hospoda U vystřelenýho oka, Bar Divočák, Shotgun, Exit, RC Kain a Čajírna U Voka

Kdy: pátek 24. února 2012

Za kolik: do 20 hodin 100 korun, od 20 hodin 150 korun (na místě)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.