09.11.2019 17:40

Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

Crowd surfing bubeníka Hämatom patřil k nejatraktivnějším momentům letošníto ročníku Rock of Sadská Crowd surfing bubeníka Hämatom patřil k nejatraktivnějším momentům letošníto ročníku Rock of Sadská Zdroj: Petr Čapído

Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

Už v předchozích ročnících mezi zahraničními akvizicemi převažovaly německo-jazyčné kapely a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Z Německa dorazili všichni tři zahraniční headlineři, v pátek se po roce vrátili Hämatöm a sobotnímu večeru vádli Megaherz a Stahlmann.

 

 

Zbytek programu obsadila česká jména, od těch nejvýznamnějších hráčů na poli hard and heavy, až po lokální hrdiny. Nejvíce pozornosti na sebe bezesporu strávali spolehliví Arakain, či Šwor, nebo stále ještě poměrně nováčci Traktor. Příznivci temného kovu si určitě nenechali ujít Törr, Root, nebo Henych 666. Z více než dvaceti vystupujících si zkrátka jistě vybral každý z ohromujícího množství návštěvníků. Konečně i několika z nich jsme se na jejich dojmy zeptali.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.