23.12.2015 9:00

Bruce Dickinson pracuje na další sólovce

Bruce Dickinson bude mít další sólovou desku Bruce Dickinson bude mít další sólovou desku Zdroj: Ironmaiden.com

Frontman Iron Maiden, jedné z nejúspěšnějších metalových kapel na světě, píše materiál pro svou další samostatnou desku. Čeká nás snad další propracované album tohoto energického zpěváka?

Není tomu tak dávno, co se Bruce Dickinson úspěšně vylízal z rakoviny jazyka. A jak se zdá, chuť do života ho v žádném případě neopouští, ba právě naopak: pracuje totiž na novém sólovém albu. A to i přes to, že nejnovější desce Iron Maiden The Book of Souls je pouze pár měsíců. 

Zkrátka, když něco Bruce dělá, tak pořádně: „Momentálně mám napsanou zhruba půlku alba, půlku písniček. Nemůžu se dočkat, až je začnu s někým zkoušet," říká zpěvák.

Dodává také, že v psaní materiálu bude pokračovat i na nadcházejícím turné Iron Maiden v roce 2016, na které skupina vyrazí svým legendárním letadlem Ed Force One. Mimochodem, toto letadlo bude většinou pilotovat opět Bruce.

A v jakém stylu se budoucí sólovka ponese? To můžeme trochu odhadnout z písně If Eternity Should Fail, která vyšla právě na desce The Book of Souls. Dickinson jí však původně plánoval jako jednu z písní pro svou samostatnou dráhu:

Pokud vás nová deska Maidenů zaujala, nezapomeňte vyrazit 5. 7. 2016 do pražské Eden Areny, kterou skupina navštíví během svého turné. Lístky na koncert můžete zakoupit zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.