08.01.2016 13:00

Hammerfall chystají nové album již na tento rok

Joacim Cans z Hammerfall v nedávném rozhovoru pro českou Spark TV potvrdil, že se už na tento rok chystá nová deska. Datum jejího vydání zatím není známé, ale už se na ní usilovně pracuje.

Fanoušci Hammerfallů nemuseli dlouho čekat a již po roce se mohou těšit na další album. To poslední, které se jmenuje (r)Evolution, vyšlo před rokem a okamžitě se vyšvihlo na přední příčky žebříčků, včetně té úplně nejvyšší ve Švédsku.

Kytarista Oscar Dronjak se nechal slyšet, že tehdy měli relativně dlouhou pauzu, takže jim šlo psaní raz dva. Nyní už to prý tak jednoduché není: „Já jsem se vždycky chtěl psaní věnovat naplno, ne abychom při tom jezdili po koncertech. Je to těžký, když víš, že za tři týdny pojedeš zase na tour. Teď na to máme aspoň Vánoce a celý leden."

Sledujte metal na Facebooku: 

Krátce po vydání (r)Evolution navíc od Hammerfallů odešel dlouholetý bubeník Anders Johansson, který s kapelou koncertoval od roku 1999. Hammerfall se však oklepali a jubilejní desáté album s nimi nahraje nový člen, David Wallin, kterého můžete znát třeba se švédské industrialmetalové bandy Pain.

O samotném albu promluvil Joacim Cans:Doufám v to [že tento rok vydáme nové album]. Skoro máme i datum, ale všechno to teď záleží na tom, kdy se do toho s námi pustí producenti. Na začátku února odehrajeme jen dva koncerty, abychom mohli zbytek roku věnovat psaní, nahrávání a vydávání. Takže na konci roku to bude." No, držme Hammerfallům palce a těšme se, určitě je na co.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.