10.02.2021 21:34

Deathmetaloví Cannibal Corpse vydají patnácté studiové album Doporučeno

Jedna z nejznámějších deathmetalových skupin vydá po čtyřech letech novou desku. Album Violence Unimagined vyjde letos v dubnu.

Před pár dny zveřejnila americká deathmetalová formace Cannibal Corpse zprávu, kterou potěšila nejednoho fanouška tohoto tvrdého žánru. Čtyři roky od vydání desky Red Before Black totiž skupina uvede svůj další přírůstek, novinku Violence Unimagined. V pořadí patnácté řadové album bude k dostání od 16. dubna a nabídne jedenáct písní. Pětice Američanů ji vydá pod labelem Metal Blade Records, jemuž je věrná už od debutu Eaten Back to Life, který vyšel před jednatřiceti lety.

Cannibal Corpse z alba zveřejnili i pilotní singl, čtyři a půl minutovou řežbu Inhumane Harvest.

 

 

Album produkuje Erik Rutan, který se coby producent podepsal i pod pět předchozí placek. Kromě toho se na Violence Unimagined podílel i jako kytarista. Rutan se na tomto postu dva roky představoval na koncertech, nyní ho však kapela přibrala do své party jako právoplatného člena.

Violence Unimagined – track list:

Murderous Rampage, Necrogenic Resurrection, Inhumane Harvest, Condemnation Contagion, Surround, Kill, Devour, Ritual Annihilation, Follow The Blood, Bound And Burned, Slowly Sawn, Overtorture, Cerements Of The Flayed

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.