13.02.2021 16:45

Orden Ogan zveřejnili další singl z nadcházejícího přesunutého alba

Powermetalová kapela Orden Ogan po několika přesunech nabídne nejnovější počin za měsíc. Jako ochutnávku posílají třetí singl.

Powermetaloví Orden Ogan v prosinci 2019 oznámili, že v srpnu dalšího roku vydají nové album. Chyba lávky – zasáhl covid-19 a Orden Ogan se přidali k mnoha kapelám, které se rozhodly přesunout vydání novinkových alb. Situace nevypadá, že by se měla v nejbližší době zlepšit, a tak nový počin této bandy najdeme na pultech pravděpodobně až 12. března 2021. Podle hudebního vydavatelství AFM Records, se kterým má kapela smlouvu, mělo album vyjít 13. listopadu 2020. Jde tedy už o druhý přesun data vydání. Sedmá řadová deska nese název Final Days a fanoušci se mohou těšit na deset songů. Desku produkoval lídr skupiny, kterým je Sebastian Seeb Levermann, zpěvák, kytarista a klávesista.

Orden Ogan z desky loni vyslali singly In the Dawn of the AI a Heart of the Android. Nejnověji fanoušky překvapili singlem Inferno, který vyšel spolu s videoklipem.

 

 

Novou desku chce skupina řádně představit živému publiku na turné. To se po několika přesunech nakonec pravděpodobně uskuteční v únoru 2022. K nám se v rámci šňůry Final Days Tour podívají 12. února do Masters of Rock Café ve Zlíně. Speciálními hosty koncertu zůstávají skupiny Brothers of Metal a Wind Rose. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Final Days – track list:
Heart of the Android, In the Dawn of the AI, Inferno, Let the Fire Rain, Interstellar, Alone in the Dark, Black Hole, Absolution for Our Final Days, Hollow, It Is Over

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.