Memphis May Fire se vrací ke kořenům

Americká skupina Memphis May Fire se s posledním albem Broken z roku 2018 vrhla do měkčích vod a vypustila tak svůj klasický metalcorový zvuk. S novým materiálem ale Memphis May Fire slibují návrat ke kořenům - k typickému metalcoru.

Memphis May Fire aktuálně hrají ve čtyřčlenné sestavě. Memphis May Fire aktuálně hrají ve čtyřčlenné sestavě. Zdroj: oficiální facebookový profil kapely MMF

Texasští Memphis May Fire, v čele s nepřehlédnutelným zrzkem Mattym Mullinsem, po třech letech ohlásili nový materiál. Po zatím poslední desce Broken (2018), na které kapela opustila klasický metalcore, se čtveřice rozhodla vrátit tam, kde začínala.

To ostatně na svých sociálních sítích prozradil zkraje roku 2020 sám lídr Matty Mullins (který v tu dobu mimochodem finišoval třetí sólovku No Hold on Me). Zavázal se, že nová deska nabídne ten pravý metalcore, se kterým před lety začínali. Svůj slib dodržel, a tak po roce a půl Memphis May Fire představují pilotní singl Blood & Water, k němuž vznikl i videoklip.

I když hodnotit celou desku na základě jednoho singlu nelze, je pravdou, že novinka Blood & Water zanechává stejný pocit jako singly North Atlantic vs. North Carolina z debutu Sleepwalking (2009) nebo The Sinner z alba The Hollow (2011).

 

 

Singl zatím stojí jako kůl v plotě. Víme, že je předzvěstí nové muziky, ale jestli ho najdeme na EP, CD či nějaké kompilaci, je ve hvězdách. Nezbývá nic jiného, než počkat na další info od kapely nebo jejich hudebního vydavatelství Rise Records.

Napsal(a):

2 komentáře

  • Odkaz Komentáře MubQueerb pondělí, 22 srpen 2022 01:09 napsal(a) MubQueerb

    Costo Viagra In Farmacia how to buy stromectol Levitra 10mg Belgique

  • Odkaz Komentáře Zoervr úterý, 28 červen 2022 19:09 napsal(a) Zoervr

    order sumatriptan for sale - imitrex pill sumatriptan 25mg drug

Zanechat komentář