06.11.2020 18:34

Hledá se „Tisíc kapek“ pro The Tap Tap

 V této nelehké době populární kapela The Tap Tap žádá o pomoc, hledá „Tisíc kapek“, které jí pomohou plout dál a neztroskotat.

 Je všeobecně známo, že celosvětová pandemie koronaviru sráží na kolena spousty zdravých lidí, kteří nemohou vzhledem k omezením pracovat či podnikat. Co si ale mají počít ti, kteří jsou znevýhodněni navíc ještě pohybovým handicapem ? Na kapelu The Tap Tap tvrdě dopadly následky způsobené omezeními pořádání kulturních akcí. Pro ní má krize živých koncertů vážné existenční důsledky. Provoz kapely je svázán s fungováním neziskové organizace z. s. Tap, který je kromě grantů na jednotlivé projekty financován z koncertů kapely The Tap Tap. Všichni kolem The Tap Tap žijí stejně jako ostatní z kulturní oblasti od ledna tohoto roku ze svých rezerv a státních podpor, z těch ale nejsou schopni pokrýt nájmy, náklady kanceláře, bezbariérových aut a ostatní administrativní náklady.

Kapela The Tap Tap se proto rozhodla oslovit své příznivce a hledat pravidelné přispěvovatele. „Nechceme od vás tisíce, bude nám stačit pouhá stokoruna měsíčně. A to, že o vašem dárcovství řeknete dalším a společně se stanete našimi kapkami, které pomůžou The Tap Tap plout dál.“ říká tiskový mluvčí kapely Ladislav Angelovič.
Pokud patříte mezi příznivce hudebníků kapely a máte i v této těžké době možnost nějakou tou kapkou přispět - více informací najdete na https://www.tttnadvodou.cz/ A až to bude možné, kapela na koncertě jistě poděkuje svými veselými písničkami.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.