27.06.2021 23:00

Black Veil Brides odkrývají konceptuální album Doporučeno

Rocková skupina Black Veil Brides svým fanouškům naservírovala další song z nadcházejícího konceptuálního alba, které má vyjít už za pár měsíců.

Scarlet Cross, Fields of Bone a nejnovější Crimson Skies. Americká rocková kapela Black Veil Brides představila třetí singl z novinky The Phantom Tomorrow. Šesté řadové album, které je navíc konceptuální deskou, nabídne celkem dvanáct písní a do hudebnin se dostane 29. října.

Lídr Andy Biersack se již dříve nechal slyšet, že nemá rád termín konceptuální album, i když nová deska jím bude. „Jsou tam témata, myšlenky a momenty, které se sice od sebe odlišují, ale hlavním cílem je napsat dobrou rockovou nahrávku a postupně ji vystavět. Ne jen napsat popovou věc s opakovanými riffy,“ dodal na podzim minulého roku pro časopis Kerrang!.

 

 

Nahrávka vznikla v Los Angeles s producentem Erikem Ronem, který produkoval alba kapelám jako Godsmack, Set It Off nebo Too Close to Touch. Desku koprodukoval Jake Pitts, kytarista Black Veil Brides. The Phantom Tomorrow vydávají ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Sumerian Records, se kterým podepsali smlouvu koncem roku 2019. Novou desku doprovodí i stejnojmenná komiksová kniha.

Black Veil Brides mají na podzim naplánovanou koncertní šňůru napříč Amerikou. V dalším roce se vydají k protinožcům a na starý kontinent, ovšem do České republiky se aktuálně neplánují podívat.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

The Phantom Tomorrow - track list:

The Phantom Tomorrow (Introduction), Scarlet Cross, Born Again, Blackbird, Spectres (Interlude), Torch, The Wicked One, Shadows Rise, Fields Of Bone, Crimson Skies, Kill The Hero, Fall Eternal

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.