12.06.2022 21:00

Guns N' Roses mají program na víc než 3 hodiny

Duff McKagan, Axl Rose a Slash - jádro současných GNR. Duff McKagan, Axl Rose a Slash - jádro současných GNR. Zdroj: archiv kapely

Letňanské letiště zažije 18. června velký návrat jedné z nejikoničtějších kapel hudební historie. Guns N' Roses přepsali pravidla rocku svým debutem Appetite for Destruction už před třiceti lety, ale to neznamená, že nás v Praze čeká standardní devadesátiminutový set starých páprdů. Na koncert Axlovy party si vyčleňte mnohem více času.

 

GNR se stali ztělesněním všeho dobrého i zlého, co představuje pojem rocková hvězda. Jejich kariéra byla intenzivní, plná skandálů, výstřelků a průšvihů. Mohli si to dovolit, počátkem devadesátých let byli tou největší kapelou na světě. A ani po velkém návratu před sedmi lety se na tom mnoho nezměnilo. Na novou desku si sice ještě nějaký ten pátek počkáme, ale kapela čas od času nějakou tu novinku vypustí a hlavně stále nemá problém zaplnit i ty největší plochy po celém světě.

A pokud jste si za své těžce vydělané peníze pořídili lístek na tuto událost, buďte připraveni na vskutku enormní porci hudebního nářezu té nejlepší kvality. Guns N’Roses si na to vyčlenili neskutečnou plochu tří a půl hodiny. Těšit se tak můžete nejen na všechny notoricky známé hity, z nichž mnohé se svou délkou táhnou k hranici deseti minut, ale i na četná překvapení. Neměly by mezi nimi chybět různé covery, mimo jiné písní od AC/DC.

Program:
15:00 - otevření areálu
16:15 - Tyler Bryant & The Shakedown
17:15 - Gary Clark jr.
18:45 - 22:15 - Guns N' Roses

Guns N' Roses v současnosti vystupují v této sestavě:
Slash - kytara
Duff McKagan - basa
Axl Rose- zpěv
Richard Fortus - kytara
Frank Ferrer - bicí
Dizzy Reed a Melissa Reese - klávesy

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.