03.10.2015 13:00

Metallica přichází s vlastní sérií piva

Metallica přichází s vlastním pivem Metallica přichází s vlastním pivem Zdroj: Metallica.com

Americká heavy metalová veleskupina Metallica přichází s vlastní limitovanou sérií piva. To má být dostupné již od 28. září a výrobu má na svědomí původně kanadský pivovar Labatt.

Metaloví tahouni z amerického města Los Angeles, kapela Metallica, potěší své fanoušky speciální limitovanou edicí vlastního piva. Metallica se tak přidá ke skupinám jako jsou Iron Maiden či AC/DC, které již své vlastní pivo nějakou dobu prodávají. A kdo vlastně má vaření piva na starosti? Nikdo jiný než významný pivovar Labatt. Ten je sice původem z Kanady, ve Spojených státech již má však několik let zcela nezávislou odnož.

Samotné pivo Metallica se má prodávat v klasických plechovkách o přibližném počtu 100 000 kusů. Otázkou však zůstává, zda se tento nový metalový pivní kousek dostane i k nám do Čech či si jej kapela bude šetřit výhradně pro americký trh. Doufejme tak, že budeme mít možnost tento počin okusit na vlastní jazyky. Půjdete do toho?

Poslední letošní koncert Metallicy se odehrál 19. září. Kapela má proto nyní pár měsíců volno a dostatek času na promýšlení dalších kroků: například teď údajně pracuje na svém desátém studiovém albu, které tak bude následovat poslední desku z roku 2008, Death Magnetic.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.