28.09.2015 14:22

Excentričtí Vladivojsko verbují: přichází nový debut

Odvážná pražská formace Vladivojsko pod vedením zpěvačky Vladivojny se chystá zaútočit na metalovou scénu novým debutovým albem Hořící hlavy. Svůj nový crossoverový počin kapela pokřtí pár dní před vydáním, a to v pražském Hard Rock Café.

Není tomu tak dávno, co originální, úspěšná a všestranně akční zpěvačka a hudebnice Vladivojna La Chia (ex Banana) založila novou crossover metalovou skupinu s příhodným názvem Vladivojsko. Tato poněkud šílená sebranka se již od založení řítila nezadržitelně kupředu. A nyní konečně přichází to, co se stát zákonitě muselo: Vladivojsko vydává svou první debutovou desku!

Ta ponese kontroverzní název Hořící hlavy a málokoho překvapí, že na ní najdeme ještě kontroverznější písničky s vskutku zajímavými texty kritizujícími dnešní společnost a dobu. Pravda, hudba této kapely není pro každého, kdo jí však jednou přijde na chuť, jen tak už nepustí.

Vydání alba je plánováno na 1. října, jeho křest ale „vzplane" již 29. září v pražském Hard Rock Café na pravidelné akci časopisu Spark. Pokud se chcete na tuto mladou kapelu podívat, vyrazte do Hard Rocku již na sedmou hodinu večerní. Jistě vás potěší, že vstup bude zdarma.

Chcete-li si písničky Vladivojska naposlouchat už předstihu, neváhejte navštívit kapelní profil na stránkách bandzone.cz.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.