28.02.2016 11:23

Wisdom vyslali do světa novou placku

Maďarská skupina Wisdom vskutku nezahálí. Nejen, že nedávno doprovázela na turné kapelu Sabaton a pravidelně obráží všelijaké letní festivaly, nyní vydává i nové album jménem Rise Of The Wise. Chcete si nové kousky poslechnout naživo? Šanci budete mít na plzeňském Metalfestu.

Wisdom, power metalová skupina z Budapešti, má za sebou další mezník své neustále se píšící historie: v pátek 26. února totiž klukům vyšla nová deska Rise Of The Wise. Toto album je tak čtvrtou studiovkou této úspěšné formace.

„Jsme vážně hrdí na to, že vám konečně můžeme předvést další studiovou desku. My zde už svou práci odvedli a dali albu veškeré šance, nyní jste na řadě vy! Těšíme se na vás na našich koncertech," píšou Wisdom na svých stránkách s fungl novým designem.

Na albu tak pokračuje příběh fiktivního muže Wisemana, kapelního rádce a maskota... A navíc, na desce hostuje také Joakim Brodén ze švédských Sabaton. To už zní jako slušná kombinace, že?

Pokud vás energické písničky Wisdom nenechají chladnými, neváhejte vyrazit počátkem června na Metalfest do Plzně. Právě zde totiž kapela vystoupí se svými novými písničkami.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.