31.10.2022 8:40

Hollywoodská ikona Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires vystoupí poprvé na Slovensku Doporučeno

Agentura Profi Event odstartovala po dlouhé koronavirové pauze v létě roku 2022 sérii žánrově pestrých koncertních vystoupení. Fanouškům tvrdších žánrů pořadatelé naservírovali power metalový mix v podobě nezapomenutelného dvojkoncertu metalových velikánů Helloween a Hammerfall. Na své si přišli i příznivci popových hitů 80. let, kteří si očividně užili vystoupení stále populárních Boney M. Úspěšné akce a příznivé ohlasy ze strany fanoušků motivovaly pořadatele natolik, že zamířili rovnou do první ligy hollywoodského šoubyznysu a na příští léto naplánovali opravdovou lahůdku. Americká rocková superskupina Hollywood Vampires vystoupí poprvé ve své historii na Slovensku. Čtveřice legendárních hollywoodských upírů rozvíří poklidné vody Zvolenské Slatiny.

Před deseti lety jen málokdo věděl o hudebních aktivitách famózního herce Johnnyho Deppa, známého především díky jeho fantastickým výkonům ve filmech Střihoruký Edward, Piráti z Karibiku, Ospalá díra, Alenka v říši divů, Karlík a továrna na čokoládu, Noční můra z Elm Street nebo Četa. Slavný americký filmový herec, scénárista a režisér se širší veřejnosti poprvé představil v roli rockového hudebníka v roce 2012. Superskupinu Hollywood Vampires založili toho roku Johnny Depp a jeho dlouholetí kamarádi, dvě z největších osobností rockového světa, Alice Cooper a Joe Perry.

Světoznámý rocker Alice Cooper má na kontě množství megahitů jako Poison, I’m Eighteen, No More Mr. Nice Guy, School’s Out, Hey Stupid, Bed Of Nails, House Of Fire a další. Mistr shock rocku a zakladatel teatrálního rocku ovlivnil svou tvorbou, provokativní image a teatrální show množství hudebníků a umělců po celém světě. Mezi ty nejznámější patří jednoznačně členové slavných Kiss.

 Legendární hudebník Joe Perry, jeden z dvojice nejznámějších členů Aerosmith, patří mezi nejuznávanější kytaristy světa. Časopis Rolling Stone ho zařadil mezi 100 nejlepších kytaristů všech dob. V roce 2001 byl Joe Perry uveden ro Rock and Rollové sině slávy. V roce 2013 byli Joe Perry a Steven Tyler společně uvedeni do síně slávy pro hudební skladatele.

Čtveřici základní sestavy Hollywood Vampires doplňuje producent, skladatel, aranžér, kytarista a baskytarista Tommy Henriksen, který je rovněž známý jako spoluautor skladeb a člen doprovodné kapely Alice Coopera nebo německých Warlock. Jako producent spolupracoval s interprety jako Lady Gaga, Meat Loaf, Lou Reed, Halestorm, Kasha a Daughtry.

 

 

Johnny Depp a jeho skupina Hollywood Vampires navštíví Slovensko, kde odehrají dne 20. července 2023 exkluzivní koncert. Koncert se uskuteční v srdci bánskobystrického kraje na nádherných travnatých polích Olympic Fields ve Zvolenské Slatině. Název Olympic Fields vznikl na počest Petra Jandy, který tam jako jedna z řady známých česko-slovenských a mezinárodních hvězd odehrál fantastický koncert se skupinou Olympic.

Vstupenky budou v prodeji od 4. listopadu 2022 od 10:00. Podrobnější informace ohledně zakoupení VIP balíčků a možnosti osobního setkání se členy Hollywood Vampires najdete na oficiálních webových stránkách skupiny.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.