15.04.2014 10:27

Bratři jak se patří - Pontiak na turné po České republice!

Tři bratři z americké Virginie přivezou do Prahy 16. dubna psychedelický rock světového kalibru. Kapela Pontiak zahraje na Strahově v klubu 007 v rámci evropského turné, které skupinu představí na šesti tuzemských zastávkách. Začíná se o den dříve v Plzni. Tihle pánové mají zkrátka naše kluby i publikum rádi - a je to vzájemné!

Skupina Pontiak se dala dohromady (nebo spíš byla založena) trojicí bratrů Carneyovic v oblasti Blue Ridge Mountain ve Spojených státech. Psal se rok 2004, když se sourozenci Van, Jennings a Lain rozhodli, že budou dělat muziku. Chlapci tak kromě farmaření a vaření piva namíchali perfektní mix psychedelie, hutných riffů a především jednoduchosti a syrovosti. Rock v souladu s přírodou.

V roce 2012 vydali Pontiak fantastickou desku Echo Ono a byla to událost! Ve stejném roce zavítali také do našich končin a dodnes se můžete setkat s nadšenými ohlasy. Aktuální řadová deska, která je jejich sedmou řadovkou, se jmenuje Innocence a spatřila světlo světa v únoru letošního roku. Kapela v podstatě nemohla připravit lepší pozvánku na probíhající turné, protože album dosahuje kvalit adorované nahrávky Echo Ono. Přijďte se přesvědčit, Pontiak v Česku odehrají více koncertů. V Praze se na Sedmičce představí 16. dubna, předkapelou budou Slezani Kurac. Šance, kterou nemůžete promarnit!

Rozhovor s kytaristou a zpěvákem Van Carneyem, který připravil Aran si můžete přečíst ZDE.

 

 

Pontiak v Česku:
15. dubna – Plzeň
16. dubna – Praha
17. dubna – Brno
18. dubna – Broumov
19. dubna – Břeclav
21. dubna – Ústí nad Labem

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.