10.07.2019 15:36

Bruce Dickinson představí v Praze svou knihu

Bruce Dickinson se opět představí českému publiku. Tentokrát ale bez své domovské kapely Iron Maiden. V Praze představí svou knihu What Does This Button Do?, která je jeho autobiografií. Dickinson bude vyprávět historky ze svého života a hodlá i odpovídat na dotazy publika. 

Zpěvák Bruce Dickinson z britských Iron Maiden se opět chystá na turné. Tentokrát si ale dá od zpívání pauzu. Na šňůře totiž představí svou autobiografickou knihu What Does This Button Do?. První zastávkou jeho knižního turné je Česká republika. Zde vystoupí 25. října v pražském O2 universu. Během více než dvouhodinového představení má Dickinson představit nejen knihu, ale i konkrétní historky ze života, někdy i ty, které se na papír nedostaly. Své vyprávění doprovází vtipy, fotografiemi a svým vlastním, často sebekritickým humorem. V druhé části večera hodlá odpovídat na jakékoliv dotazy publika.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Autobiografie What Does This Button Do? vyšla v roce 2017, český překlad zatím neexistuje. Dickinson v ní vypráví o svém životě od dětství až do současných let. Nešetří při tom suchým britským humorem ani velkou dávkou sebekritiky. A to i v případech, kdy píše o nelehkých částech života. V knize kromě své hudební kariéry popisuje i své další zájmy - letectví, historii, šerm, scénáristiku, pivo a další.

 

 

Zpěvák Bruce Dickinson se do kapely Iron Maiden dostal v roce 1981. Působil v ní až do roku 1993, kdy se vydal na sólovou dráhu. Turné skupiny využíval i k účasti na mezinárodních šermířských soutěžích v šermu kordem. Do Iron Maiden se vrátil v roce 1999 a působí u nich dodnes. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.