04.10.2013 13:00

FIVE Festival aneb zažijte obchodní centrum trochu jinak

Projekt, jaký Praha ještě nezažila, to je FIVE festival Projekt, jaký Praha ještě nezažila, to je FIVE festival Zdroj: facebook.com/fivefestival

Již za dva týdny se v pražském obchodním centru Pankrác odehraje událost, jaká v České republice ještě neměla obdoby. Co vše nový koncept přináší a za jakým účelem je pořádán?

V pátek 18. října se nám Nákupní centrum Arkády Pankrác představí tak, jak ho ještě nikdo, ani častí návštěvníci, neznají. OC slaví páté narozeniny a při této příležitosti je připraven velký indoorový festival s kapacitou skoro sedmi tisíc lidí. Bude se jednat o jednu z největších akcí, které hlavní město nabízí fanouškům elektronické muziky.

Čtěte také: Alice Francis: Další electro swingová hvězda míří do Prahy

Pro všechny, co touží po netradičních zážitcích, je tento koncept naprosto adekvátní záležitostí. Festival nabídne rovnou 4 stage a zhruba 20 umělců, jejichž jména patří mezi špičku elektronické muziky. Jména jsou postupně zveřejňována od konce srpna a my přinášíme ochutnávku hudebních hvězd, které se festivalu zúčastní.

Na hlavní stagi se objeví a také prvním oznámeným jménem je holandský DJ Alvaro. Většina fanoušků housové hudby už toto jméno minimálně několikrát zaslechla (stejně jako fanoušci pražského klubu Mecca). Jeho nezaměnitelný hudební styl je slastí pro uši a také velkou výzvou pro mnoho světových umělců jako Chuckie, Pitbull či další, kteří již mají na kontě s Alvarem spolupráci.

Dalším lákadlem hlavní stage bude ruská dvojka Matisse&Sadko, kteří už ani ne před rokem Prahu navštívili. Tato dvojka odstartovala svou kariéru rychlostí blesku. Není se čemu divit, jejich show je naprosto nezapomenutelným zážitkem.

Co se týče dalších tří stagí, jména zde nebudou o nic slabší. Druhá stage s názvem Feel The Sound, kde bude možnost si poslechnout hlavně drum and bass či tech-house, má headlinera, kterého by jistě nikdo nečekal. Neobjeví se zde nikdo jiný než známá britská skupina Kosheen. Stage číslo tři aneb Smash The house stage nabídne Wolfpacka či duo Blasterjaxx.

 

 

To vše a ještě mnohem víc přináší nový koncept jménem FIVE festival, jenž přinese zpestření a zahřátí u srdce uprostřed chladných říjnových dní. Vstupenky lze pořídit na síti Ticketstream či v informačním stánku v nákupním centru Arkády Pankrác. Vstupné činí 490 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.