17.06.2013 7:00

United Music oznamují datum desáté Transmission Doporučeno

Již od roku 2006 se mohou přední fanoušci trancu těšit z této indoorové party, probíhající pravidelně každý rok v O2 aréně. Přední český organizátor akcí United Music oznamuje datum jubilejního výročí. Akce proběhne 30. listopadu.

 

Poprvé se Transmission odehrála již v roce 2006 – v této době ještě proběhly tři edice během jednoho roku. Avšak pro další roky se tento event ustálil na četnosti jedenkrát v roce, a to v měsíci listopadu. Transmission je pokaždé zaměřena na určité téma. Dočkali jsme se již eventů s podtitulem jako Digital Madness, Spiritual Gateway a mnoho dalších. Za uvedením těchto témat stojí samotní Vision Impossible – tři holandští tvůrci, starající se o neuvěřitelnou vizuální stránku.

Mimo jiné je také známá díky jejímu obrovskému sound systému Funktion One, který vnáší do akce ten nejlepší možný zvuk, jaký by si návštěvníci jen mohli přát. Dále jsou pro každý rok připraveny tisícovky laserů, LED obrazovky, konfety, světla a vše, co dělá atmosféru události nezapomenutelnou.

V předchozích letech už se za mixážních pultem objevily hvězdy jako Armin van Buuren, Above & Beyond, Gareth Emery, Andy Moor, Ferry Corsten a mnoho dalších. Již od svého počátku má Transmission svého rezidentního DJe, a tím je Markus Schulz, který má mimo jiné na svědomí unikátní hymny samotné akce.

 

 

Již 30. listopadu proběhne v pražské O2 aréně jedna z největších trancových událostí roku. V tuto chvíli už je v prodeji omezené množství vstupenek za výhodné ceny. Pro fanoušky luxusu jsou v nabídce speciální Golden Tickets, které nabídnou luxusní klubové patro, bary, vlastní šatnu a hlavně občerstvení s neomezenou konzumací.

Pro tento okamžik bohužel ještě není známý line-up, ani téma jubilejního roku. Avšak o dalších informacích budeme v průběhu několika měsíců informovat.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.