14.07.2013 17:00

Icona Pop míří do Prahy

Švédské DJské duo jménem Icona Pop navštíví Prahu. Jejich show se fanoušci dočkají  26. října v Paláci Akropolis.

Dvě DJky pocházející ze Stockholmu - Caroline Hjelt a Aino Jawo. Jejich kariéru loni v létě odstartoval hit jménem I Love It, který se mimo jiné objevil i ve hře Need for Speed,  v německé reklamě na Coca Colu a hit se stal dokonce i průvodní skladbou jedné z amerických reality show. A to je jen jeden track z mnoha, co si pro nás tyto dvě švédky připraví.

Icona Pop už má v současné době na kontě dvě EP, jedno studiové album a to rozhodně není jejich konec - neustále pracují na něčem novém. V současné době svou hudbu tvoří střídavě v New Yorku a Los Angeles.

K příjezdu švédského dua se vyjádřil i jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertaiment:„Moc nás těší, že se nám podaří do České republiky dovézt právě Icona Pop. DJky se jedna bez druhé neobejdou nejen co se vokálů týká - však se také seznámily na jedné houseparty, padly si do oka a další den na to založily kapelu. Jejich letní hitovku zná snad každý, ale je v nich mnohem víc, než přímočarý pop - experimentují, navazují zajímavé spolupráce s jinými umělci. Bude se nač těšit, protože v Akropoli zaručeně připraví pořádnou párty!”

 

 

Jak již bylo řečeno, o pořádnou párty rozhodně nebude nouze. Odvážná směsice elektro popu, indie a punku je něco, co Palác Akropolis ještě určitě nezažil. Co vše si tyto dvě mladé DJky připraví, se fanoušci těchto žánrů dozví již 26. října. Vstupenky lze sehnat již v tuto chvíli na portálu Ticketpro, a to za 495 korun včetně poplatků.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.