25.11.2013 7:00

Heaven Shall Burn s mocnou podporou roztaví Prahu v kotli

V neděli 1. prosince udeří na pražské MeetFactory metalová divize vedená němci Heaven Shall Burn. Jádro hlavního voje budou dále tvořit kultovní švédi Hypocrisy a nemilosrdný buldozer Dying Fetus. Jako ženistický předvoj zabrnkají seveřané Bleed From Within. Bude to stát za to?

 

Trojice zmíněných metalových veteránů se v Praze zastaví v rámci Veto Tour MMXIII, které kapela Heaven Shall Burn rozjela na propagaci svého nového, v pořadí sedmého alba Veto. HSB ve své tvorbě kloubí intenzivní melodický death metal s výrazným vlivem metalcore a tak jejich výstup bude v dobrém souladu se setem vhodně zvoleného „supportu“ v podobě seveřanů Hypocrisy.

 

 

Těmto legendárním švédům, kteří se pohybují na scéně už od roku 1990 letos vyšel také nový počin s názvem End of Disclosure. Fanoušci se mohou těšit jak na pecky jako Fire in the Sky a Killing Art ale i třeba na titulní skladbu nové placky.

Čtěte také: Odkaz Chucka Schuldinera ožil v Roxy v podobě Death

Aby nebyli návštěvníci příliš přesyceni melodiemi působí na soupisce kapel jako kompenzáror americká trojice řezníků Dying Fetus v čele se zamračeným Johnem Gallagherem. O tom že na kombinaci brutálního death metalu a hardcore v podobě těchto američanů z Marylandu je spoleh se můžeme poměrně pravidelně přesvědčit na festivalu Brutal Assault.

 

 

Roli rozehřívačů publika dostali skotští Bleed From Within kteří se svým deathcore rozšíří paletu metalových stylů které bude možno v tento první prosincový den slyšet.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.