19.03.2012 7:54

Kanadští Billy Talent svou hudbou opět potěší české publikum

Billy Talent míří do Prahy. 10. června zde vystoupí ve Velkém sále Lucerny a předvedou, že rock v jejich podání má i po více než deseti letech existence kapely stále velké grády. Český fanoušek se o tom může přesvědčit již pošesté.

Osm let fungovali jako kapela Pezz, ovšem až v roce 2001, po přejmenování na Billy Talent, začali se svým punkrockem prorážet i za kanadské hranice. Následovalo eponymní album s pořadovým číslem I., jež bylo třikrát oceněno platinou. Po třech letech se k fanouškům dostal jakýsi druhý díl. Ten obsahoval hity jako Fallen Leaves, Surrender nebo třeba Red Flag.

Krátce nato vystoupili Billy Talent poprvé v Praze, když dělali předskokany kolegům z My Chemical Romance. Tehdy pánové absolvovali celé společné turné. V roce 2009 nabídli světu desku Billy Talent III., kde jsou ke slyšení skladby Saint Veronika nebo Rusted from the Rain. Loni začali nahrávat album, jež by světlo světa mělo spatřit letos.

Billy Talent show dělat umí. A s českými fanoušky si rozumějí. O tom se přesvědčil nejeden návštěvník jejich koncertů. Letošní koncert nebude výjimkou. Přesvědčit se o tom můžete 10. června ve Velkém sále Lucerny.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.