09.05.2014 7:00

Kdo rozehřeje publikum před dánskými WhoMadeWho?

WhoMadeWho WhoMadeWho Zdroj: archiv WhoMadeWho

V pražském Paláci Akropolis zahraje 16. května elektronická pecka WhoMadeWho a hledá se česká předkapela.

Experimentální trio z dánského Kopenhagenu působící od roku 2003 přijede do Prahy představit svou novou desku Dreams. V pátek 16. května zahrají v Paláci Akropolis pod záštitou festivalu United Islands of Prague a portálu Bandzone.cz. Pořadatelé vypsali soutěž na předskokana a každá česká kapela má tak jedinečnou šanci koncertovat na prestižní pražské hudební scéně. Stačí poslat videozáznam koncertu a krátké info o kapele, a pak už jen čekat, zda budete vybráni. Více informací naleznete na facebookovém eventu nebo přímo na bandzone.cz. Kdy v životě se naskytne příležitost předskakovat skupině takové velikosti jako jsou WhoMadeWho?

 

Čtěte také: Nine Inch Nails mění termín a místo koncertu

Kapela se zviditelnila, když v roce 2007 místo britských Klaxons, kteří se nemohli dostavit, koncertovali jako hlavní headlineři na hudebním festivalu Benicàssim v Barceloně. Mají za sebou pět studiových alb. V tom nejnovějším po disco punku s houseovými rytmy přicházejí s jemným elektrickým pop-rockem.

 

 

Chcete-li se přesvědčit, jak zní dosud „nejlepší album“ kapely, jak ho označil dánský Ekstra Bladet, či objevit „vzrušující novou kapitolu skupiny, která odmítá ustrnout na mrtvém bodě“ podle britského magazínu Clash, nenechte si je 16. května ujít. Vstupenky k dostání za 550 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.