04.04.2015 13:00

Královna metalu DORO se vrátí v prosinci do Prahy

Letos odehraje metalová dračice DORO se svou kapelou a speciálními hosty téměř čtyřicet koncertů napříč Evropou a Asií. Mezi nespočet koncertů zahrnula také Prahu, jako jediné město naší republiky, kde letos vystoupí. Jediná show DORO se uskuteční 18. prosince 2015 v klubu MeetFactory v Praze.

 Doro Pesch, původním jménem Dorothee Pesch, je zpěvačka z původně německé heavymetalové kapely Warlock a jedna z mála zpěvaček heavymetalové scény od roku 1980, ve které dominovali především muži. Warlock prodělali řadu personálních změn, Doro Pesch je jediným zbývajícím členem původní kapely. Po výměně nahrávací společnosti Doro pod vlastním jménem vydává své páté album. Od roku 1989 se tak Doro vydává na svou sólovou dráhu.

 

 

Letos se rozhodla všem příznivcům připomenout, že je opravdová metalová bohyně. Za své pětatřicetileté působení v hudebním showbyznysu získala zlatá i platinová ocenění, prodala více než deset milionů nahrávek, zvládla 2 800 živých vystoupení v 60 zemích světa, vydala 16 studiových desek a čtyři DVD.

Vstupenky za zaváděcí cenu 650 Kč je možné objednat poštou na dobírku na stránkách www.mastersofrock.cz, koupit v sídle agentury Pragokoncert, ul. U Bulhara 3, Praha 1 nebo ve Zlíně, v Masters of Rock Café, v předprodejních sítích Ticket Portal, Ticket Pro a Ticket Art.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.