27.09.2023 12:33

Mother Mother na jaře vyrazí do světa Doporučeno

Mother Mother Mother Mother Zdroj: facebook.com

Kapela Mother Mother, která v loňském roce vystoupila před Imagine Dragons v pražských Letňanech, se na jaře příštího roku vydá na svou dosud nejdelší koncertní šňůru. Fanoušci se můžou těšit, neboť se zastaví i v Praze a představí i nový singl To My Heart.

Alt-pop-rockovou kapelu Mother Mother tvoří Ryan Guldemond (zpěv, kytara), Molly Guldemond (zpěv, klávesy), Jasmin Parkin (zpěv, klávesy), Ali Siadat (bicí) a Mike Young (baskytara). Skupina je známá především svým hlubokým vztahem s fanoušky a tím, že do své živé show vnáší energii velikosti stadionu, ať už se odehrává na jakémkoli pódiu. Posláním kapely, která zpívá o tématech odcizení a obrovské touze po sebepřijetí a společenském přijetí, je být domovem pro duše, které mají pocit, že nikam jinam nezapadají. Mother Mother byli nedávno katapultováni do nové stratosféry všeobecného úspěchu po vydání kritikou oceňovaného studiového alba INSIDE. I jejich následující alba jsou velice úspěšná a počtem prodaných kusů atakují platinové ocenění.

O nové skladbě To My Heart Ryan Guldemond, zpěvák, kytarista a autor písně říká: "Je to píseň o putování zrádnou vnitřní krajinou uložených tělesných traumat, aby člověk bezpečně dorazil domů do prostoru srdce. Je to téma, které odráží staré přísloví: 'Jediná cesta ven je skrz'. Tento koncept je nám blízký a často se k němu vracíme, abychom se sami stali celistvějšími a v ideálním případě poskytli posluchačům určitou podporu, pokud se ocitnou na podobné, často kamenité cestě zpět k otevřenému srdci. Hudebně je to velmi klasická Mother Mother, s akustickou kytarou a harmoniemi tria, které nás provázejí, což je estetika, která se na novém albu opakuje."

Většinu loňského roku strávil kvintet na turné po celém světě, kde hrál pro vyprodané sály od divadel po stadiony, absolvoval několik vyprodaných headline turné v Evropě, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a USA a také minulá a nadcházející festivalová vystoupení na festivalech Reading + Leeds, Lollapalooza v Argentině, Brazílii, Chile a Berlíně, Corona Capital v Mexiku, Pukkelpop v Belgii, Frequency Festival v Rakousku, Lowlands v Nizozemsku a dalších. Nově plánované turné o 30 zastávkách, které začíná 17. února 2024 v britském Sheffieldu, představuje dosud nejambicióznější turné kapely se zastávkami v 17 zemích a včetně večera v ikonické londýnské OVO Wembley Areně.

V Praze se na Mother Mother můžeme těšit na 24. března 2024 do Fora Karlín. Předpordej vstupenek v sítích Ticketmaster a Ticketportal byl zahájen 22. září, vstupenky pořídíte v cenách od 890 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.