04.09.2014 13:00

Pražská Ladronka bude hostit volnočasový festival

V sobotu 6. září od 11 hodin se bude v oblíbeném parku Prahy 6 konat již třináctý ročník festivalu Ladronkafest. Návštěvníkům kromě populárni hudby představí i různorodé volnočasové aktivity, a to vše zdarma.

Ladronkafest je podle slov pořadatelů největší volnočasový festival ve středni Evropě. Stejně jako v minulých dvanácti ročnících nabídne i letos pestrý mix kultury, sportu, umění a především hudby.

Hlavním audiovizuálním lákadlem bude letos mladý, nadějný a stále populárnější zpěvák Adam Mišík. Přední řady pod podiem tak zaplní především mladé dívky, které jistě uvitají osvěžení pohledem na mladíka s podmanivým hlasem. Také nová česká kapela We On The Moon přiláká na festival tlupy mladistvých. Stylově se tato parta dá přirovnat k americkym rockovym senzacim, jako jsou například Good Charlotte či Fall Out Boy. I přesto, že je jim občas vytýkána až přílišná inspirace právě zmíněnými kapelami, počátek kariéry zvládli na jedničku a líbivý styl hudby jim zajistí přinejmenším solidni počet příznivců.

O další dávku muziky se postará velká soutež studentských kapel, která letos dokonce hlásí rekordní počet zúčastněných formací. Výhra v souteži je totiž pro každou amatérskou skupinu takový malý sen. Vítězná skupina se představí návštěvníkům festivalu v hlavním čase, bude mít možnost nahrávat v profesionálně vybaveném studiu a dostane se jí i tolik potřebné mediální podpory některého ze studentských serverů.

Na Ladronkafestu se dále představí více než padesát sportovních a volnočasových organizací. Každá z nich bude zájemce informovat o svých aktivitách a návštěvníci si budou moci aktivně vyzkoušet mnoho druhů sportu, jako například rugby, aikido, lacrosse či box. Dostanou také možnost seznámit se i s méně obvyklými aktivitami, které v České republice znají jen opravdoví nadšenci. Tak schválně - co si představíte pod pojmy shuttlecock, wing-tsun nebo kanjam? Hádat můžete třikrát, ale pro správnou odpověď si v sobotu dojeďte na Ladronku.

Čtěte také: Bejbypankový festival Kefír zpříjemní zařátek školního roku

Festival nabízí opravdu pestrý program a komu by to snad bylo málo, může se v neposlední řadě těšit i na zdroj silných emocí v podobě adrenalinové překážkové dráhy pro nejrůznější druhy vozidel. Ať už osedláte kolo, brusle či koloběžku, určitě si na Ladronce zpříjemníte konec léta. Čeká vás den plný zábavy pro celou rodinu a spousta inspirace, jak naložit s volným časem.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.