17.10.2014 7:00

Slovenští From Our Hands vydávají novou desku

From Our Hands From Our Hands Zdroj : pořadatel koncertu

Na československé hudební scéně se opět dějí zajímavé věci. Slovenská mladá formace From Our Hands totiž vydává novou desku, kterou fanouškům představí na podzimním turné  v devíti slovenských a devíti českých městech.

 Kapela From Our Hands vznikla v roce 2007 v Bratislavě a po nahrávkách Buildings Fall (2009) a Sinners (2010) nyní vydává svoje třetí dílo nazvané Individuals.

Podle slov frontmana se kapela po vydání druhého alba chtěla soustředit na zdokonalování svého umu co se týče skládání hudby i produkce, aby se celková úroveň hudebního zážitku posunula o stupeň výš. Proto museli příznivci kapely na nové písně čekat čtyři dlouhé roky. Současný druhý singl v podobě vypalovačky Common  předpovídá slušné album. Méně elektroniky více poctivého kytarového soundu, tak frontman Matej Hoťka popisuje směr, kterým se nová deska ubírá. 


První singl MNYTLKS byl neméně úspěšný a skupina dokonce zabodovala v celosvětové hudební soutěži Planet Rox, kde v červenci vyhrála regionální finále. Za odměnu mohli vystoupit až za oceánem, a to na hudebním festivalu v Quebecu nazvaném Envol et Macadam.

Nyní se ale bratislavská kapela věnuje opět domácím fanouškům. Dne 3. října odstartovala v Trnavě slovenská část turné, čeští příznivci se pak dočkají 14.listopadu, kdy kapela zahraje v Ostravě. Další zastávky šňůry pak čítají mimo jiné například Liberec, Brno, Plzeň a samozřejmě Prahu. Tam From Our Hands zahrají 17. listopadu, místo koncertu bude ještě upřesněno. Ve vybraných městech budou skupinu doprovázet také členové spřátelené kapely Plus Mínus.

Čtěte také: The 1975 opět navštíví Prahu

V Čechách kluci vystupují snad ještě více než na Slovensku a také tu v Ostravě odehráli svůj úplně první koncert. To bylo v roce 2008 a od té doby jsou čím dál tím úspěšnější. Vystupují hojně a rádi, turné po „Československu“ je pro ně snad ještě více vzrušující než cesta do Kanady. Taková slova domácí fanoušci určitě rádi slyší. Kapela očividně nezapomíná, kdo jí dopomohl k mezinárodnímu úspěchu.

Pro veškeré novinky o From Our Hands sledujte jejich oficiální facebookovou stránku. Tato kapelka s fanoušky komunikuje přímo ukázkově, takže kromě informací o místech a termínech koncertů si můžete prohlédnout i fotky z turné a být stále v obraze.

From Our Hands jsou zkrátka zpět v plné síle a nový surovější zvuk jistě naláká do kotle plno věrných i nových nadšenců.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.