19.01.2015 7:00

V rámci ankety Žebřík se letos budou opět rozdávat prestižní ocenění

První kolo letošního hlasování do ankety Žebřík je v plném proudu. Do konce ledna mohou fanoušci usilovat o nominaci svých
favoritů do druhého kola, ve kterém se během února utká pět interpretů v každé kategorii.  Celou akci zakončí velkolepý finálový večer.

 V letošním 23. ročníku ankety Žebřík poměří síly převážně čeští a slovenští hudebníci, ale i zahraniční umělci působící v České republice.  Anketa se tedy dělí na domácí a zahraniční sekci, přičemž každá sekce obsahuje deset kategorií: skupina, album, skladba, videoklip, zpěvák, zpěvačka, objev, akce, film a průser roku.

Anketa vyvrcholí v pátek 13. března od 19 hodin v plzeňském areálu Depo2015, který je zbrusu nový, a velkou akci ve svých prostorách bude hostit poprvé. Proto pořadatelé slibují, že letošní finále Žebříku bude největší a nejzajímavější podívaná za celou existenci ankety. Zábavný večer potrvá úctyhodných pět hodin a moderování se ujmou opět Tomáš Hanák a Bára Poláková. V každé kategorii budou oceněni vždy 3 nejlepší kandidáti,  kteří se mohou těšit na originální sošku vyrobenou sochařem Václavem Česákem.  Navíc se jednomu umělci dostane prestižního ocenění Osobnost Žebříku. Loni tato cena udělala radost Miru Žbirkovi.

 

 

 

Doprovodný program večera zajistí několik stálic česko-slovenské populární hudby. Richard Müller, ač momentálně není na turné, zahraje na Žebříku mnoho svých hitů a to kompletně s celou kapelou. Fanoušci by si ho tedy neměli nechat ujít, neboť klasického turné se od zpěváka dočkají až na podzim.

Vystoupí také první česká Superstar Aneta Langerová, která přiveze své album Radosti. Zvláště dámská část návštěvníků se může těšit i na Ondřeje Brzobohatého, který sklízí úspěchy s deskou Identity. Výročí dvaceti let své existence  přijede do Plzně oslavit skupina Vypsaná fixa a nakonec zahrají také slovenští Iné kafe, jejichž punkrocková show  bude perfektní tečkou za zajímavým večerem.

Čtěte také: Ondřej Brzobohatý se vydá na Identity Tour

Kromě exkluzivních koncertů se u druhé scény bude tančit, a to na mix moderní hudby z dílen DJs Friky, Maceo a jiných. V rámci
afterparty mohou diváci řádit až do rána, a mezitím s trochou štěstí potkat nejednu hvězdu večera.

Vstupenky na akci je možno zakoupit na webových stránkách magazínu iREPORT, v prodeji jsou klasické lístky za 390 korun a také VIP passy za 990 korun. Ty zahrnují vstup na slavnostní večer s přístupem na balkón a VIP lounge, bezplatnou konzumaci ve VIP zóně s účinkujícími umělci (pivo, víno, nealko), vstup na oficiální after party s hvězdami Žebříku a parkování v areálu.

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.