12.04.2024 10:47

The Agony v Praze zahrají se Satisfvcktion Doporučeno

Budějovická kapela Satisfvcktion. Budějovická kapela Satisfvcktion. Zdroj: oficiální stránky kapely.

Dívčí kvartet The Agony si zjevne prostor v pražském Rock Café oblíbil. Pokřtily tu CD, vinyl a vrátí se i na dvoják budějovickou úderkou Satisfvcktion.

The Agony si během covidu prošly krizí a málem se rozpadly. Nakonec se jim ale podařilo personální otřes ustát a vkročit do druhé dekády své existence ceněnou novinkou Rising. S touto nahrávkou v zádech vyrážejí na stále opovážlivější výpady po pódiích v celé Evropě, nezanevřely ale ani na rodnou hroudu. Po krátké pauze, způsobené mateřskými povinnostmi basačky Dominiky Vrňatové, se kapela vrhá zpět do koncertního kolotoče.

Jihočeši Satisfvcktion mají životopis výrazně delší, na scéně se pohybují již třicet let. Koncem loňského roku vydali svou již sedmou řadovku, nesoucí jméno Leaver a jsou na ni patřičně pyšní. Aby ne, znamená pro ně nejen výrazný posun po stránce muzikantské, ale díky spolupráci s renomovaným dánským producentem Tuem Madsenem, i po stránce zvukové. Do Rock Café přivezou kromě hostující zpěvačky Hanky Kosnovské i vinylovou verzi svého čerstvého počinu, jež si tu odbude svůj křest. Bude se tedy jistě jednat o výjimečný zážitek

Vstupenky jsou k zakoupení zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.