23.03.2013 13:00

Wohnout s Kärtsym zahrají v Retru Činel

Wouhnout Wouhnout Zdroj: archiv kapely

Ve čtvrtek 28. března se kapela Wohnout vrátí do svého takřka domovského klubu, pražského Retro Music Hall, kde zahrají po boku velice speciálního hosta. Tím je Kärtsy, zpěvák finské kapely Waltari, který zde představí svůj sóloprojekt.

Wohnout připravují materiál na nové album, jehož předzvěstí bude singl s videoklipem, který kapela plánuje představit v červnu tohoto roku. V rámci klubového turné, na kterém zazní kromě starších hitů samozřejmě i skladby z posledního alba Našim Klientům, se vůbec poprvé v tomto roce představí i v Praze. V Retro Music Hall společně s nimi vystoupí i Kärtsy.

Fanoušci kapely Wohnout jistě znají tohoto finského zpěváka a baskytaristu z česko-finské skladby Činely, která se objevila na albu Polib si dědu z roku 2006. Kärtsy tentokrát nepřijede s kapelou Waltari, ale se svým sóloprojektem.

 

 

„Na společný hraní s Kärtsym a jeho kapelou se fakt těšíme, protože dříve už jsme hrávali s Waltari, kde hraje na basu a zpívá. Právě Waltari jsme poslouchali, když nám bylo náct, a najedou spolu sdílíme společný hraní, což je úlet. Kärtsy si udělal bokovej projekt, kterej je zase něco jinšího než jeho nadupaná kapela. Sám jsem zvědavej jak to pódiově pojmou,“ komentuje hosta Honza Homola.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.