18.08.2014 23:33

X-Left To Die budou headlinery letošního Touchenfestu

V sobotu 23.8. v Touchovicích nedaleko Loun proběhne druhý ročník open air festivalu Touchenfest.  Headlinerem letošního ročníku je chomutovská crossover rocková kapela X-Left To Die.

 X-Left To Die jsou rock-crossoverovou úderkou z Chomutova, která se stále více a více dostává do podvědomí fanoušků a získává si své místo na české hudební scéně. Letošní rok oslavili své desáté výročí a z festivalových pódií jsme je mohli vidět například na Basinfirefestu či na Masters of Rock. Na kontě mají početnou řádku demáčů, debutové album Potěšma a živé DVD Evil. V roce 2009 předskakovali v Brně dokonce samotnému Marilynu Mansonovi.

Čtěte také: Demencia Mortalis přichází s dekadentním albem The End is Nigh

Dále na Touchenfestu vystoupí roudnická gothic-doom metalová kapela Demencia Mortalis, která začátkem tohoto roku vydala novou desku s názvem The End is Nigh, kterou v Touchovicích představí trochu netradičně – bez houslí.

 

 

Mezi další účinkující pak patří domácí Barruth, kteří jsou zároveň i organizátory celé této akce, pražští rockeři Not Perfect, heavy metalová symfonie Falcar z Kladna, dále pak Wertex, Steelfaith, Ranydej a Skažená Skarlet.

 

Sledujte metal na Facebooku:
 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.