neděle, 06 září 2020 20:35

Co-Metal-20 XVI: The Smashing Pumpkins mají dva nové singly, Escape the Fate složili píseň k filmu Featured

Tentokrát jsme v rámci našeho hudebního metalového seriálu zamířili I do rockových.

Americká alternativně-rocková skupina The Smashing Pumpkins podepsala smlouvu s nahrávací společností Sumerian Records a ještě letos by měla vydat v pořadí jedenáctou řadovku. Čtveřice hudebníků záhy vydala hned dva nové singly. V Cyr, který vyšel přes videoklip, a The Colour of Lov,e hrají velkou roli syntetizéry.

 

{youtube}2AN_GRWlU7k{/youtube}

 

{youtube}U3p21SZ3x2A{/youtube}

 

Progresivně metalová kapela Fates Warning po čtyřech letech od poslední studiovky vydává novinku. Třinácté řadové album Long Day Good Night vyjde 6. listopadu a celkem se na něm nachází třináct songů. Skupina, která za dva roky oslaví čtyřicet let na scéně, z něj vydala pilotní singl Scars.

 

{youtube}9hnmxOUBD-I{/youtube}

 

Americká kapela Ded, která žánrově kolísá mezi rockem a metalem, před dvěma lety oznámila práci na druhé studiové desce. Na jaře stačila vydat EP Mannequin Eyes a nyní se hlásí s novým singlem Parasite. Ten zatím stojí mimo album, ale měl by se nacházet na novém albu, které by mělo vyjít ještě letos.

 

{youtube}Ob4djsz8M3A{/youtube}

 

Americká rockovo-metalová skupina Sevendust má před vydáním třinácté řadovky Blood & Stone. Deska, která má vyjít 23. října, si vyžádala třináct songů, z nichž Sevendust zveřejnili druhý singl Blood From A Stone. K němu přihodili textové video.

 

{youtube}7f-ljyfb4yg{/youtube}

 

Americká rocková banda Escape the Fate před dvěma lety uvedla šesté album I Am Human. Podle jejich instagramového účtu to vypadá, že se co nevidět dozvíme informace o další desce, ale v mezičase si kapela odskočila k filmu. Escape the Fate totiž napsali píseň Walk On, kterou najdeme na soundtracku k filmu Sno Babies (vyjde na konci září). K singlu natočili i videoklip, v němž se střídají záběry kapely na stagi a ve studiu se scénami ze zmíněného snímku.

 

{youtube}N4QzktPMzvI{/youtube}

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.