Punková kapela Neighborhood Brats v čele s frontwoman Jenny Angelilo už nějakých pár let drancuje americká i evropská pódia svým ostrým kalifornským punkem ve stylu raných Black Flag, The Avangers či The Bags. Neighborhood Brats vznikli seskupením několika lidí z okruhu kapel The Oprhans, Roofie & The Nightstalkers a Neo Cons.
První deska Recovery byla oproti předchozím demo nahrávkám a několika EP mnohem temnější a nesla se na vlně kalifornského death rocku. Velmi kvalitními kousky z tohoto alba byly mimo jiné skladby Boys for 20 Years, Complete Mess či Suburbia.
Nový počin Claw Marks začíná skladbou Dear Angelo, která v sobě nese jasný příklad toho, že hudba může být jednoduchá, dravá a nikdo se nad tím vůbec nemusí pozastavit. Kousek určený na punkové festivaly. „All is not well, In the USA!" zpívá Jenny Angelilo ve velmi energické a punkově anarchistické skladbě Late Stage Capitalism.
Ve skladbě Night Shift Neighborhood Brats velmi trefně zkombinovali kytarový riff s klávesami. Výsledek je zajímavý a originální. One way friend je po textové stránce pravděpodobně nejsilnější a nejzajímavější skladbou alba. Zpěvačka se v textu obořuje na falešné přátele. Naopak hudebně nejsilnější písní je Down 3rd, která disponuje velmi chytlavým riffem a textem o nočním Los Angles. Album uzavírá píseň Touching the Void, která zní jako spojení Nirvany se soundtrackem k Pulp Fiction.
Album Claw Marks vezme posluchače na velmi energickou bouřící se jízdu, která ho jistě nenechá v klidu posedět. Stejně jako předchozí album Recovery je nahrávka kvalitní, silná a nekomerční. Jistě ji ocení posluchači nejen punkové hudby.