18.03.2013 2:25

V SuperStar zůstává už jen 12 bojovníků Doporučeno

Semifinalisté SuperStar Semifinalisté SuperStar Zdroj: TV Nova

Z původní stovky vybraných účastníků nové éry SuperStar zbylo pouhých dvanáct finalistů. K nim díky Divoké kartě poroty patří i obě dívky, mezi kterými jste rozhodovali svým hlasováním tento týden – Sabina Křováková a miss SuperStar Tereza Manzáková. Večer byl plný neočekávaných momentů a překvapivých vystoupení.

První semifinálový večer, kde se mělo představit patnáct semifinalistů, konečně nastal, a to v barrandovském ateliéru v Praze. Na začátku pořadu jsme se měli dozvědět, která z dívek, o nichž se uplynulý týden hlasovalo, nepostoupila a jaká je nakonec semifinálová patnáctka SuperStar. Porota však překvapivě udělila Divokou kartu, a tak se  všichni soutěžící mohli představit na pódiu v živém vysílání.

Diváci směli posílat své hlasy TOP 16 semifinalistům zhruba dvě a půl hodiny, a dát tak další šanci pouze dvanácti postupujícím, čtyři museli z kola ven. Rozhodování mohla divákům ulehčit i tříčlenná porota skládající se z odvážně oblečené Ewy Farné, Pavola Habery a Ondřeje Soukupa, kteří jednotlivá vystoupení účinkujících hodnotili.

 

 

Tématem večera byl vlastní výběr účinkujících. Téměř všichni vystupující se přiznali ke své trémě (kromě Natálie Kubištové), Daniel Šmidák dokonce prozradil, že večer je jeho prvním live vystoupením. Nervozita a strach měly často dopad na pěvecký výkon, ale byli tací, kteří příjemně překvapili.

První vystupující byla Lily Maníčková, následoval údajně největší trémista SuperStar Jaro Smejkal s písní od Bruna Marse - Locked Out of Heaven. V pořadí třetí přišel na pódium Martin Šafařík, jehož výstup Ewa Farna ohodnotila za jeden z nejlepších daného večera.

 

Podívejte se na fotogalerii prvního živého koncertu semifinalistů

17 3 2013karolina vrbova superstar

Zajímavá byla opět Veronika Stýblová. Ta opravdu skvěle zazpívala píseň One Night Only z muzikálu Dreamgirls. Po jejím zpěvu porota prozradila, že je Veronika nemocná a že hodinu předem dostala kalciovou injekci. I přes fyzický boj sklidila od poroty ohromnou poklonu. Soukup uznal, že zpěvaček, jakou je ona, moc není a Ewa Farna dodala, že je Veronika o hodně lepší než ona sama.

Příjemně překvapila Sabina Křováková s písní Who New, kterou si zapůjčila pro tento večer od Pink, ale též hned po ní vystupující Tereza Mandzáková s (You Make Me Feel) Like a Natural Woman od Arethy Franklin. O těchto dvou dívkách se přitom uplynulý týden rozhodovalo v hlasování. Neuvěřitelně energicky zpívala Natálie Kubištová song Crazy od Gnarlse Barkleyho a poslední vystupující Adam Kukačka s písní od Charlese Perryho oživil celý sál. Habera dokonce označil Adama za československého Justina Biebra.

Čtvrtá vystupující, Kristýna Debnárová, si vybrala píseň od Kate Perry, což porota moc neocenila, stejně tak výběr Karolíny Vrbové, která docela dobře zazpívala píseň od Beyoncé. Jan Zamec zase šokoval s písní od Rihanny. Porota na konci přiznala, že pro ně nejhorším výkonem večera byl zpěv Daniela Šmidáka, jenž vystoupil s písní Troublemaker od Ollyho Murse.

Čtěte také: Budulínka Adama Kukačku ze SuperStar trápí nadváha

Vyhlášení výsledků proběhlo chytře – nejdříve bylo vyhlášeno osm účastníků, ze kterých se stali finalisté. Teprve poté byla otevřena obálka se čtyřmi nepostupujícími jmény. A koho už v dalších dílech neuvidíte? Češku Karolínu Vrbovou, Slovenku Lily Maníčkovou, dále krotitele koní Jana Zamce a slovenského Mária Bendíka.

Příště tedy budete moci hlasovat v tematickém kole Number one hit (Jedničky v hitparádách) pouze pro Natálii Kubištovou, Karola Komendu, Jaroslava Smejkala, Virgínii Buberníkovou, Daniela Šmidáka, Martina Šafaříka, Kristínu Debnárovou, Adama Kukačku, Štefana Pčelára, Veroniku Stýblovou, Terezu Mandzákovou a Sabinu Křovákovou.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.