05.08.2015 13:00

Bring Me The Horizon vydali novou píseň i s klipem

S blížícím se novým albem kapely Bring Me The Horizon spatřila světlo světa další z písní, které na něm uslyšíme. Jmenuje se Throne, Horizoni k ní natočili i videoklip a určitě vzbudí jásot i pohoršení. Ostatně jako všechno, co Oliho banda v posledních letech vydala.

Pátého studiového alba Horizonů s názvem That's The Spirit se jejich fanoušci dočkají již 11. září, přesně 14 let po nárazu dvou unesených letadel do Světového obchodního centra. Náhoda? Nemyslím si. Horizoni mají totiž po dvou předem vydaných písních opět nakročeno ke katastrofě.

Už neposloucháme deathcore," přiznal se klávesák Jordan Fish, který se ke kapele přidal před třemi lety. „Pořád máme rádi tvrdou muziku, ale já poslouchám i Justina Biebera. Nedávno mi manželka řekla, že mám hudební vkus jako puberťačka," dodal. A já s ní souhlasím. Už album Sempiternal, kde jsme si Fishe poslechli poprvé, nemělo s corem (natož deathcorem) příliš společného.

Kapela nemůže zmrznout na jednom místě, to je pravda, ale Fishovo nahrazení Jony Weinhofena bylo hřebíkem do rakve a nový klip to jen potvrzuje. Změna stylu je sice naprosto legitimním krokem, ke kterému se může skupina uchýlit, problémem však je, když svůj styl změníte proto, abyste se trefili do chuti co nejvíce posluchačů. A když k tomu ještě nahradíte někoho, díky komu jste se dali poslouchat, tak jste skončili. Hra na hluboké, pseudoalternativní myšlenky opět selhala a vznikl naprosto nekoherentní klip bez jakéhokoliv smyslu. Maškaráda náhodných motivů skutečně klip nedělá. Kde už jsem ten trůn jenom viděl...

A fanynky sežerte mě. Sykes už dávno neuzpívá své starší písně (ve kterých jej zachraňoval právě Jona), a tak se musí přesunout k tomu, co uzpívá. Jestli to kluky baví, tak ať si to užijí, mají na to právo. Ale já si uši trhat nenechám. Oliverovy kérky a biceps mi holt ke spokojenosti zdaleka nestačí.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.