10.04.2013 13:00

Avril Lavigne upoutává pozornost novým singlem

Avril Lavigne Avril Lavigne Zdroj: hdwallpapersphotos.com

Avril Lavigne zveřejnila nový singl s názvem Here's to Never Growing Up. Ten se stal jen předzvěstí nového alba, které by kanadská umělkyně chtěla vydat již na sklonku letošního léta.

Téměř po dvou letech spatřil světlo světa nový singl zpěvačky Avril Lavigne, který nese název Here's to Never Growing Up. Jedná se o první zveřejněnou skladbu z nového zpěvaččina alba, které už je dle jejích slov nahrané. Prozatímní název alba není znám a rovněž není známo ani datum oficiálního vydání.

Proslýchá se však, že by album mohlo vyjít na konci května nebo během června. Nové album bude rockovější, s patřičnou dávkou popových prvků. Mělo by se podobat staršímu, úspěšnému albu The Best Damn Thing, které zpěvačka vydala v roce 2007 a na němž najdeme megahit Girlfriend.

 

 

V případě písničky Here's to Never Growing Up se jedná o pohodovou, chytlavou skladbu. Jako by se vrátila „stará" Avril, která vezme do ruky kytaru a k tomu zpívá. Sama zpěvačka v několika rozhovorech zmínila, že její poslední album nemělo takový úspěch, jaký předpokládala. To bylo způsobeno upuštěním od rockovějších a melodičtějších tónů, jelikož šlo o zpověď toho, co prožívala.

Nová písnička je hraná na kytaru a doplněná o bicí, avšak je poměrně melodická a líbivá. Skladba popisuje pohodu lidí, kteří si užívají víkendového života s láhví v ruce a nespoutanosti v podobě tance na baru a zpěvu, kterým říkají, že nikdy nezestárnou. Text ukazuje, jak snadné je vypnout a hodit všechny trable za hlavu.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.