13.08.2014 13:00

Pánská jízda v Hradci nad Moravicí

Rok se s rokem sešel a je tu opět další ročník festivalu Hrady CZ, přesněji jeho zastávka v Hradci nad Moravicí, která se uskuteční ve dnech 15. srpna a 16. srpna.

Pomalu ale jistě se už jedná o každoroční tradici, když se do obce Hradec nad Moravicí sjedou fanoušci české a slovenské hudby, aby navštívili festival Hrady CZ. Letošní ročník v Hradci už pomalu klepe na dveře a přípravy finišují. Letošek bude opět ve znamení zvučných jmen a také ve znamení pánské jízdy. O ní se jedná z pohledu vystupujících umělců, jelikož letos na festivalu nevystoupí, jako tomu bylo v minulých letech, Aneta Langerová, která se plně soustředí na novou desku. Jedinou zástupkyní žen bude tudíž pouze Tonya Graves z Monkey Business. Kromě Anety Langerové se ještě letošního ročníku nezúčastní kapela Kryštof, která se věnuje vlastním Kryštof kempům, a bohužel kvůli zdravotním důvodům se nezúčastní ani Michal Hrůza.

 


Stejně jako tomu bylo v minulých letech, i letos se návštěvníci mohou těšit na možnost návštěvy zámku a rozdělení festivalu do dvou dnů. Během prvního dne se na pódiu ukážou kapely Visací zámek, Portless a jako poslední to budou slovenští velikáni Horkýže slíže. Druhý den, který je vždy o poznání nabitější, už budou festival zdobit taková jména, jako Divokej Bill, Tomáš Klus, No Name, Mandrage, Olympic, Xindl X, Wanastowi Vjecy, již zmínění Monkey Business a mnoho dalších. Kromě vystoupení předních umělců nebude nouze ani o stánky s jídlem a pitím a nějaký ten doprovodný program. Jedinou nejasnou a nejistou věcí tak zůstává pouze počasí, které se snad umoudří a bude stejně příznivé jako vloni.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.